şükela:  tümü | bugün soru sor
 • izmir alsancak'ta bulunan güzide 3rd wave kahvecilerden biri.

  kimyagerleri andıran ekipmanlar ve loş ortamıyla insanın buradan çıkası gelmiyor, üstelik kahvenin yanında sınırsız kitap imkanı da ayrı bir hava katmış ve starbucks'taki ağzını yaya yaya konuşan tikiler mekanda yok. bu da ayrı bir artısı bence.

  gerek hoş sohbetiyle gerekse birçok konudaki bilgi donanımıyla ortamı benzersiz kılan barista da eklenince tadından yenmiyor. umarım böyle mekanların sayısı artar ve izmirliler de nitelikli kahve ile tanışır.
 • sürekli alışveriş yapıp o muhteşem mis kokulu kahveleriyle haşır neşir olduğum sitedir.youtubeda kahve sakal adıyla videolar yayınlayan ersin abimiz bilgilendiren tatlı üslubu ile gönüllere taht kurmuştur.türkiyede nitelikli kahvede sayılı yerlerden biridir.
 • parola en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır diyor web sayfaları. eski bir bilgisayar programcısına yakıştıramadım bu zayıf güvenlik politikasını.

  edit: çok mesaj geliyor (yalan), bankalar 6 hane rakam kabul ediyormuş da, google 8 haneli şifre kabul ediyormuş da burası 12 hane zorunlu daha ne istiyormuşum. yahu iki adımlı doğrulama ya da otp olmayan siteden kahve mi sipariş edilir.

  --- spoiler ---

  ipucu: parola en az on iki karakter uzunluğunda olmalıdır. daha güçlü olması için büyük harf, küçük harf, rakamlar ve ! " ? $ % ^ & ) vb semboller kullanabilirsiniz.
  --- spoiler ---

  overdosecoffee.com