• tüketmekte olduğumuz ve çoook memnun kaldığımız doğal zeytinyağı..malum ,günümüzde her şeyin doğalını bulmak zorlaştı..umarım hiç değişmezler..
    https://www.nerminhanim.com/
  • türkiye'de ısmarladıklarım arasında en iyisi bu. tadı yoğun, kokusu has. zamanla boğaz yakmaya başlıyor. yeşil zeytinleri de az tuzlu. erken hasat ve filtresiz olanı şifa niyetine.

edit: artık bunlarla devam: (bkz: nova vera) (bkz: özem) (bkz: orfion zeytinyağı)
  • epeydir kullandığım marka. zeytinyağ haricinde, yeşil ve siyah zeytinleri de şahanedir. ayrıca işletmecisi nermin hanım hoş sohbet ve çok ilgilidir.
  • filtresiz erken hasat sızma zeytinyağı harika olan marka. çok sayıda da ödülü varmış kendi dalında. yakın zamanda arkadaşlarla birlikte sipariş ettik ve çok memnun kaldık. doğal meyvemsi aroması ve koyu yeşil rengiyle gerçek sızma zeytinyağı bu sanırım. tebrik ediyorum kaliteleri, ilgi ve alakaları için. doğal zeytinyağı sevenlere tavsiye ediyorum.
  • filtresiz erken hasat sızma zeytinyağı gerçekten olağanüstü daha önceden hep özem marka kullanmıştım artık nerminden başkasından zeytinyağı almam.numune zeytin istememe rağmen 650 gr lık zeytin göndermesi çok büyük bir incelikti.en iyisi yada hiç...
hesabın var mı? giriş yap