şükela:  tümü | bugün
  • latincede koyun . / ovis-is (f)
  • yeni açılan türk bir kripto borsası.
    tradingview grafikleri referans sistemi filan milan bombastik olmuş.
    altcoinler sağlam.

kdv de almıyorlarmış. piyasanın çok çok altında al sat maliyeti yani.

kardeşinizin referansından buyrun.
    zaten şimdilik referanssız üye alımı yapmıyorlarmış.
  • (bkz: ovis.com.tr)
  • tam 21 adet coin'in alınıp satılabildiği yeni bir türk borsası. neticede alım satım yaparken yapancı borsalara güvenmeyenler de var. üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. link
  • yeni bir türk borsası, btc ve eth haric altcoin alabilirsiniz.vay binance geceyim vay ben öleydim
    yok. akıbetine bakarız tabi, ref linki isteyenler için ref referanssız henüz üye olunmuyor.
  • yeni açılan coin market şu anda 21 cripto parayla işlem yapılıyor yakında 47 deye kadar çıkacaklarmış.

türkiye’nin en güvenilir ve en büyük dijital para platformu ovis sloganı ile çıkmışlar görücez bakalım. refaransız üyelikleri yok şu anda üye olmak için link de budur : ovis coin market link ref.
  • yeni açılan ve türk lirası ile adım atabileceğiniz kripto para borsasıdır. açılış ve işlemlerin oldukça hızlı olması, 21 adet alt coinle işlem yapılması, güzel ve anlaşılır grafik analizleri şimdilik ovis'in dikkat çeken özellikleri.

şu an için referanssız üye olamıyorsunuz bu sebeple üye olabilmek için buradan buyrun.

şimdilik dikkat çeken eksi yönleri mobil üzerinde bazı sıkıntılar, loginde emailin büyük küçük harf sorunu vs. ama kısa zamanda atlatılacaktır.

şimdilik şu coinler için cüzdan oluşturulabilmekteyiz:

bch
    btc
    btg
    dog
    dsh
    eos
    etc
    eth
    ıot
    ltc
    neo