şükela:  tümü | bugün
  • bir lig tv muhabiri.
  • gülümsememeye programlı lig tv muhabiri.
  • benim en iyi dostlarım hep ilkokul arkadaşlarımdı, 20 yıllık dostluk, etle tırnak gibi.
    arada konu maziden açılır, eski arkadaşlar naptılar, şimdi ne ediyorlar diye konuşulur, herkes tanıdıklarından bahseder, şu öğretmen oldu, şu doktor oldu, şu bi baltaya sap olamadı.
    laf eninde sonunda, döner dolaşır övüle gelirdi.
    yaa şu pelinin arkadaşı pekı?
    pelin sıradandı, pelin öylesineydi, sadece övülü hatırlatırken kullanılıyordu pelin, övül öyle mi? altın sarısı saçları, bembeyaz teni, masmavi gözleri vardı övülün, su içse boğazından nasıl aktığını görürdünüz. o yaşlarda cennetin tanımını bilmeyen bana cenneti anlat deseler onu gösterirdim sanırım.
    soğuk, ifadesiz ama her şeye rağmen güzeldi övül.
    sınıftaki herkesten ayrıydı biz kerpiç mahalle çocukları gibi itişip kakışırken, o öyle uzaktan izlerdi bizi, karışmadan, aramıza katılmadan.
    arada oturur hiçbir şey yapmadan nasıl davrandığını, neler yaptığını izlerdim daakikalarca... ilk aşkım o değildi, ayşeydi ama o ayşeden bile farklıydı.

onun önlüğü tertemizdi
    benim önlüğüm simit susamından görünmezdi
    onun defterleri jilet gibiydi
    benim defterlerim marul gibi
    o ilkokul müsaremesinde pamuk prensesti
    bense hangisi olduğumu bile bilmediğim boktan bir cüce
    o hala bildiğin prenses
    bense baya boy attım:/
    hoca beni döverdi
    övüleyse güzellikle anlatırdı
    övül birinci senede ayrıldı okuldan
    bense orta sona kadar b sınıfında kaldım

arada başka sınıflardan onu alıp götürmeye gelen çocukları döverdik:)
    hakkında çok fazla bir şey hatırlamıyorum ama övül hep farklı kalmıştı aklımda.
    yakın bir zamanda televizyonda gördüm övülü şıp diye tanıdım, o beni yolda görse tanımaz muhtemelen ama ben onu tanıdım.
    sevindim adına övül, nerde napıyor acaba karmaşasından da sıyırdın bizi, artık konu tekrar sana geldiğinde ne söyleyeceğimi biliyorum.
    münevver hocam sizi de tebrik ederim bir insan ancak bu kadar ileri görüşlü olur, yalnız ben de yanılmışsınız prens ben olmalıydım:/
  • izmirlidir. çiğli milli piyango anadolu lisesindeyken bir alt dönemimdi. kendisiyle pek muhabbettim yoktu ama sevindim ligtv'de her geçen gün daha çok göründüğüne. yolu açık olsun.
  • kireçburnu sahilinde koşan en sevimli canlı, evet kediler de dahil.
  • ismiyle müsemma bir hanımefendi.