şükela:  tümü | bugün
  • bayern münchen'in sağ ve sol kanat oyuncusu, (d a mrl) genç ingiliz yıldız adayı. ingilizmiş ben alman sanıyordum. üstelik bayern münchen'in altyapısından yetişme görünüyor ya da 4 yıldır bayern münchen'de oynadığı için gene ben yanılıyorum belki de.
    her neyse, "önemli bir sakatlık yaşamazsa adından çok söz ettirecek, gelecek için umut veren bir futbolcu" şeklinde bir yargıda bulunursam yanılmayacağım kesin...
  • kanada dogumlu, iskoc asilli, almanya'da futbol oynayan ama ingiltere milli takiminda harikalar yaratacak 81 dogumlu genc. bu dort ulkenin de milli takimina katilabilme hakki varken ingilizleri secmistir. neyse ki ingilizce'sindeki alman aksani azdir. acaip yakisikli ustelik muhtesem de futbolcudur. cok is yapacak, coook.
  • büyük oyuncu olmasina ragmen pek yildizi parlamamiş ingiliz futbolcu.

1 temmuz 2006 ingiltere portekiz maçi'ndaki harika performansiyla ömer üründül'e bile parmak isirttirmiş, kendisine hayran birakmiştir izleyenleri.

insan orta sahayi buna birakir kendi go on holiday * yapar, o nasil bir performanstir 120 dakika sahayi dar etti portekizlilere

ayrica ingilterede penalti atişlarini gole çeviren yegane oyuncu olmuştur.
  • kupa öncesi ingiliz bulvar basini tarafindan hakarete varan elestirilere ugramis topcu. "kanadali bavyerali, ingiliz bile degil" seklinde lakaplar takilan kisiden (ceyrek finalde seref gollerini atan kisi) ayni basin grup maclarindan sonra özür dilemek zorunda kaldi.
  • eğer emre bayern'e gitmeyi kabul ederse, ocak ayında mancehster united oyuncusu olacak kral orta saha(cı).
  • ayrica nba.com'a fasafiso bir blog yazmakta olan adam.
  • manchester united'ın ara transferde kadrosuna katmak için 20 milyon pound teklif ettiği ingiliz orta saha oyucusu. manu eğer bu transfer gerçekleşirse, bu sezon iki ingiliz orta saha oyuncusu için* toplamda 35 milyon pound bayılmış olacak.
  • manchester united'ı sonunda muradına erdiren futbolcu. 2007 ağustosuyla beraber kendisini old trafford çimlerinde göreceğiz.
    hediyesi ise yalnızca 25 milyon euro.
  • 17 milyon pound'a united'a transferi resmi olarak gerçekleşmiş futbolcu.

http://www.4thegame.com/…_seal_hargreaves_deal.html
  • bu futbolcuyla ilgili en dikkat çekici ayrıntı, ömründe hiç birleşik krallık'ta top koşturmamasına rağmen 21 yaşında ingiltere milli takım formasını giymeye hak kazanmış olmasıdır. bundan 6 sene sonra manchester'a geldi tabi.