şükela:  tümü | bugün
 • don't starve yapimcilarinin e3 2016'da duyurdugu oyun. oyunun teaser trailerine suradan, steam sayfasina da suradan ulasabilirsiniz.
 • klei(bkz: klei entertainment)'den babam çıksa yerim diyenleri sabırsızlandıran oyun.
 • don't starve yapımcısı klei entertainment stüdyolarının yeni oyunu. pro don't starve oyuncusu glhrmz'in iki saatlik ilk bakış videosuna şuradan ulaşabilirsiniz.

  henüz alfa aşamasında, yani erken erişimde oynanabiliyor çıkışı tamamlanmadı. bu haliyle bile gayet güzel.

  (bkz: çıktığı gibi alırım)
 • resmi forum sayfasından alpha hali ile satın alınabilen oyun. steam'e ekleniyor, 31 lira şu anda. ama steam'den direkt alınamıyor henüz. uzun zamandır heyecanla beklediğim bir oyundu, oynanabiliyor olması harika bir sürpriz oldu benim için. don't starve'ı yapan adamlar ne yapsa oynarım zira, öyle iflah olmaz bir don't starve hastasıyım. oyuna gelecek olursam, don't starve artwork'ü ile rimworld'ün koloni kurma ve yönetme mekaniklerini birleştirin diyeyim. henüz rimworld kadar ayrıntılı ve zengin bir içerikte olmasa da şu haliyle bile bayıldım. zamanla çok daha iyi olacağına eminim.
 • henüz alpha'da olması sebebiyle çok detaylı bir oyun olmasa da geleceği baya parlak görünüyor.

  bu oyunun multiplayer'ı da yine çok geceyi uykusuz geçirtir. klei multiplayer olmayacak dese de inanmayın. don't starve için de aynı şeyi söylemişlerdi. tabii multiplayer oxygen not included için en erken tarih 2018 olur.
 • oturup saatlerce milletin youtube'a koyduğu videolarını izliyorum. aşırı tatmin edici bir oyun. izlemek bile yetiyor.
 • henüz alfa aşamasında olan aninda bagimlisi oldugum yeni klei entertainment oyunu. official release tarihi 10 mayis olarak duyurulmustur. heyecanla beklemekteyiz efendim.

  edit: 18 mayis 2017'de resmen early access'e gecmis bulunmaktadir. steam kutuphanenizde klei'nin oyunlarindan birine sahip iseniz %20 indirimli fiyatiyla (31 tl) sahip olabilirsiniz. bu indirimle kur farki yuzunden bazi kisilerin alfa sürümü early access sürümünden daha pahaliya almis olmasi soz konusuymus. bu duruma üzülen klei entertainment 10 temmuz gunu alfa sürümü alanlara istedikleri bir klei oyununu bedavaya ya da don't starve together severler icin biri elegant olacak sekilde bi kac tane rare skin vereceklermis. ayrica early access ile birlikte yeni bir update de gelmistir. sevgiler.
 • bu oyunda belirli bir aşamaya ulaşabilmeniz için sayısal bilimlere hakim olmalısınız. ben bir sözelci olarak bir noktadan sonra fena halde batırıyorum. basınç ayarlama, hidrojeni yeniden kullanma, hava akımı oluşturma vs.. derken tıkanıyorum resmen.
 • türkçe yamasıyla daha da eğlenceli hale gelmiş oyun.
  haftasonu için yapılan gezi planları bile tekrar gözden geçirmenize neden olabilir.
 • (bkz: rimworld)