• yavuz "hırsız" modunda gerçekleşmiştir. utanmadan "at gözlüğu" diyor süprerzekalı ablam.

af edersiniz ama bu ülkede insanlara "at gözlüğünüzü çıkarın" diyecek en son insanlardır akp'liler.
  • sanırsam 2048 yılından gelmiş abladır. o botlar ne allasen asdfgfhjklş
  • eve gidip yastığı ısırmasına sebep olacak ayardır.ama sonra yüzsüzlük aynen devam tabi.
  • kapı kapı dolaşıp, istemedikleri şeyler duyunca hakaret eden abladır. güldürmüştür. hem adamın evine git oy istemek için, sonra da hakaret et. komiksin ablacığım.
  • ayar değildir. türk misafirperverliğine yakışmayan bir terbiyesizliktir maruz kaldıkları...
  • kapıya kadar emekleyerek gelene zaten oy verilmeyeceği için beklenen bir durumdur.
  • terbiyesizliktir. chp li de geldi kapima akp lide. hicbiri gorusumu bilmiyor. cunku hepsini ayni misafirperverlikle agirladim evimde.
  • bosa cabalayan ablalardir. ızmirde chp aday cikarmasa gene kazanamaz la akp.
  • tam olmamış ayardır.
    keşke bana gelselerdi buyur etseydim çayımızı içselerdi.
    interneti karşılarına koyup "buyrun" deseydim çıkarın at gözlüklerimi

forbes'den wsj'na kadar yığınla yayın aylardır bas bas bağırıyor türkiye krizin eşiğinde diye
    hepsinin vardığı sonuç aynı: dış kaynaklı borca dayalı popülist inşaat yatırımları

uluslararası insan hakları kuruluşlarının raporlarını koyaydım önlerine: tutuklu gazetecileri, cezaevlerindeki tecavüzleri, kadın cinayetlerini

olmadı ses kayıtlarını açaydım dineleteydim

olmadı gezi'de gözü çıkan insanların fotoğraflarını göstereydim

olmadı türkiye son on yılda stem'de kaçıncı ülke olmuş onu göstereydim.

olmadı kökü kazınmış ormanlar haritasını, yokolan doğal hayatın seceresini snuaydım önlerine. kaç kuş türü ortadan kalkmış

olmadı liderlerinin bir dediği bir diğerini tutmaz demeçlerini dinleteydim.

at gözlüğü de taksa at ileri gider beri gitmez. bunlar hangi diyarda yaşıyor bilmiyorum ki.
hesabın var mı? giriş yap