şükela:  tümü | bugün
  • terör taraftarı oluşumların canhıraş alkışları eşliğinde ankara’dan istanbul’a 100lerce km yürüyen, ancak iş seçimler için miting yapmaya gelince, ‘muharrem ince, git bakalım oraya’ diye koskoca cumhurbaşkanı adayını emir eri olarak kullanan liderdir.

işin komik tarafı, kendilerince rozet çıkarma tiyatrosu kurgulayarak yaptıkları ezikliğe kılıf uydurma çabalarının farkedilmediğini sanmaları. kafanızı kuma gömüyorsunuz sayın iki eliyle bir ssk’yı doğrultamayan parti genel müdürü. trajikomik noktalardan biri de laf olsun diye birkaç mitingi hacı muharrem’le birlikte yapmak istemesine şiddetle karşı çıkıldığı için tornistan yapmaları. hayatımda ilk defa görüyorum bir parti başkanının partisi oy kaybetmesin diye ortalardan tüydüğünü.
  • oy kaybetme korkusuyla aday olamayan, baraj altında kalmamak için zamanında demediğini bırakmadığı rakibine sırnaşan liderden çok daha onurludur.

edit: evet başlık yine başa kalmış. bunlar böyle yavşak işte.
  • nick altına ben baktım, bakmanıza gerek yok.

(bkz: don't feed the troll)
  • koltuğunu kaybetmek korkusuyla saraya sığınıp, partisini ampül duy'u yapan liderdir. ülkenin durup dururken önce referanduma sonra baskın seçime götürülmesinde pay sahibidir. dalga geçer gibi bi de seçim beyannamesi açıklamıştır.
  • o mayışlarınız kesilecek o mayışlarınız, mesaisini siktiğimin trolü. milletin vergisiyle aldığınız o haram paralar götünüzden itinayla geri alınacak. hadi şimdi zırvalamaya devam.

tanım: gerzek ötesi bir tespit.
  • engelle engelle bitmiyor amk.
  • tıpış tıpış gelip oy vereceksiniz demiş kişidir.

gel bakalım muharrem diyen liderdir aynı zamanda.

sekiz seçim kaybetmiş kişidir.
  • aday olmadığı için miting yapmaya gerek duymayan kişidir.