• desteklediğim grubun mottosu.
    kimlerin aklını çelecekleri malum, etkileyebilecekleri seçmen profili belli, sıkıntı yok.
  • desteklediğim kampanyadır. yüce rabbimin kuralları varken gavur avrupa'dan alınan kurallara uymak zorunda bırakılıyoruz. buna bir dur demek lazım.

şeriat istiyorsan sen de oy kullanma protesto et bu gavur icadı demokrasiyi.
  • yaşadığım semtin orasina burasina yapıştırılmış stickerlarda yazan motto. ben 7 haziranda genel secimlerde oy vericez saniyodum. megerse 2015 allah secimleri yapıyormuşuz.

ben oyumu alkolü günahlıktan çıkaracak olan allaha aticam beyler. benim allahima şirk koşanlari öbür dünyada viski fıçıları içinde ebedi bir izdirap bekliyor.
  • 3. halife hz.osman'ın bile seçimle iş başına geldiğini bilmeyen mal beyanı olabilir.
  • bizim durağa da kırmızı sprey boyayla yazmışlar bunu.. ne kadar mal varsa bizim memlekette toplanmış sanırsam.artık şaşırma duygumu kaybettim.
  • tüm ak partililerin desteklemesini desteklediğimdir.
  • bugün pek çok durakta gördüğüm posterlerde yazan cümle. insan algılayamıyor gerçekten. bir insan nasıl bu kafayı yaşayabilir ? adam ciddi ciddi demokrasiyi filan bırakalım diyor, yöneticiyi seçmek için allah'tan haber bekleyelim diyor. 2015'te diyor bunu. ciddi bu konuda yani, taşak geçmiyor. ve ayaktayken beyin ölümü gerçekleşmiş insanları görünce, insan üzülüyor.
  • bu olayda ebu hanzala denilen 1984 doğumlu meczupun anlattıklarının özeti şu:

- aynı kurban keserken vekalet vermeniz gibi oy verdiğinizde milletvekiline vekalet veriyorsunuz. (oy verdiğiniz an ortak oluyorsunuz mevzuya, hangi partiye verirsen ver yani)
    - maide suresinden alıntılayıp yahudileri ve hıristiyaları dost edinmeyin diyor.
    - yine aynı surede onlarla dost olanla allah'ın bir ilişkisi yoktur diyor.
    - bu hükümet ve diğer tüm hükümetler batı ile dost diyor.
    - öyleyse siz de batı ve hristiyanlarla-yahudilerle dost oluyorsunuz. (şirk koştunuz?)
    - dinden çıktınız.

game over.

bonus olarak https://youtu.be/vp7dqnmqczg?t=632 (10:32 den itibaren 1 dk kadar) izleyin. ben güldüm, sizi bilmem.

ayrıca bugün bana da sms atmışlar. yazık yani kimin çocuklarıysa.
  • az önce telefonuma gelen mesaj. bir an aman tanrım didim.
  • (bkz: tamam)
hesabın var mı? giriş yap