şükela:  tümü | bugün
  • saçma motto.

oy kullanmanın tanrıyla bir ilgisi yoktur. bu senin yaşadığın memlekette vergi vermek gibi zorunlu görevindir. ayrıca oy kullanmamak da suçtur. ayrıca sözüm ona radikal islamcısı oy kullanmadığında gelecek iktidardan, baş örtüsü yasağı vs. den şikayet ederken utanmayacak mı?
  • ak partililerin teoride uyması gereken slogan. ama zaten her şeyleri teoride yapması gerekirken, uygulamada siklemediklerinden bu haldeyiz.
  • (bkz: hani anarsist bizdik)

bir de mallikta bunlarla yarisan "halifeler secimle basa gelmisti" diyenler var. kabilenin onde gelenlerinin aralarinda halifeye karar vermesi secim mi sayiliyor?
  • yaşadığım akbelediye'yi harekete geçirmiş olan slogandır.

şimdiye kadar yapılan diğer yazılamalar hiç ilgilenmediler ama başlıktaki sloganın ardından tüm alt geçit duvarlarını yeniden boyadılar.
  • ysk nın cumhurbaşkanı dışında hakkında yetkisizlik kararı vereceği tek oluşum.
  • siktiğimin piçleri... zaten solcusu, hertür milliyetçisi siklemez... muhafazakar dindar kesimi parçalamak için işe hallenmişler. zorla akpartiye oy verdireceksiniz işid bozmaları.
  • tabi beni yaratan allah beni yöneteni de seçmeli. sizce kimi seçti acaba, uzun adamı mı?, ahmet'i mi?, işid'i mi, fethullah'ı mı?, el kaide'imi? hızbullah'ı mı?, müslüman kardeşleri mi? yoksa amişleri mi? allah beni yönetecek olanı da kendi seçecekse beni neden beyinsiz yaratmadı?
  • oy kullanmaktan ziyade bu anayasal düzende oy kullanmanın caiz olmadığını savunan güruhtur. egemenliğin halka verilmesi, yasa kaynağının dünyevi olması başlıca tezleridir. bu kısım yine kendi içinde mantıklı ancak anayasal düzen hayat felsefesine veya inanç düzlemine uymadığı için sandığa gitmezken "küffar icadı" twitter kullanmak nedir burayı çözemedim
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. tüm müminler desteklerse bu iş huzur içinde çözülür.