şükela:  tümü | bugün
  • bu da ayrı bir taktik cümlesi. esasında halis muhlis akp'li olan tahıl tüketicimiz akp'ye dokunan bir eleştiri ve/veya olay olduğunda ortama dalar ve aslında politikadan ne kadar tiksindiğini, akp ile de işinin falan olmadığını ama sözkonusu eleştirinin/olayın haksız olduğunu kendisini kızdırdığını bu nedenle istemeyerek de olsa akp'ye oy vereceğini yerine göre bir kaç cümle ile, yerine göre uzun uzun kasarak ifade eder.

bu ifade apolitik, siyasetten yaka silkmiş insanları manipule etmek amaçlı olarak "bakın ben de sizin gibi düşünüyorum ama işte sırf bunlara inat akp'ye oy vereceğim. hadi akp'ye oy verelim" altmetnini taşımakla beraber, bence murat olunan getiriyi sağlamaz. iq'su çift haneyi geçmeyen tahıl tüketicisi ise herkesi kendisi gibi donuk zekalı sandığından aklınca çok zekice davrandığını zanneder, zanlar içinde geviş getirir falan filan.

(bkz: akp'li değilim ama)
    (bkz: akp'li olup akp'li değilim ayağına akp'yi savunmak)
  • bu sıralar yeniden hortlayan tahıl beyinli viyaklaması. ahahahaha
  • hala mağdur olduğunu zanneden akp'li tarafından kaleme alınmış amatör propaganda çalışması.

ülkeyi kontrol eden lobilere elitlere beyaz türklere, darbe oyunlarına, enternasyonel komplolara, lobilere mobilere niyork taymslara avrupa birliklerine amerigalara karşı vicdanlara hitap ediyor :), bir türlü sandıha rağmen halkın iradesini iktidara yansıtamamış, ağız tadıyla bir park bile yıkamamış mazlum ve mağdur teyib'i korumaya çağrıyor :(.
  • ahahaha bu laf yine mi tedavüle sokulmuş ne?
  • merhaba ben tahıl tüketicisi,

kaç seçimdir bu taktiği yapıyoruz ve sonuç gayet başarılı. özetle tek başına iktidar yaptı bizi bu taktik. nasıl çözdünüz helal valla. akp'ye oy vermeyecektim ama bunu çözdüğünüz için oyum yine akp'ye.

muhaliflerin ray mala falitiko deme metodu olabilir.
  • tarafsız insan yoktur, tarafsızlık da bir taraftır.diyerek havalı bir giriş yaptığım için bol bol fav istiyorum çaylağım işte ondan bu hareketler :) hevesleniyorum fav'lanınca zaten 2 tane entry'im onaylanıyor yazık değil mi bana? hehe.her daim samimiyetsiz bulmuşumdur şu tarafsızım oy kullanmıyorum tavırlarını.hatta şu ben takım tutmam diyenler felan da aynı.insanı sevmeme sebebim o derece. çok fena huyları olur bu tiplerin.haa ben herkese her şeyi derim. siyasetten de tiksinirim ama siyaset konuşmayı da çok severim garip tezatlıklar.ama yani ben tarafsızım demem nasıl tarafsız olabilirsin? ortada haklı ve haksız vardır ve senin görevin haklının yanında olmaktır.neyse bu kadar kasmayın bu tiplere de dikkat edin.
  • bayatlayan bir taktik cümle. bayatladı ama ısrarla kullanılıyor.
  • "50 milyon euro'yu duyunca oyum akp'ye" şeklinde açıklanabilecek cümle.

çünkü onursuz bir varlığım.