şükela:  tümü | bugün
  • hayli kabarık olandır:

1- türk telekom'u, şeker fabrikalarını, tüpraş'ı, petkim'i, limanları, seka'yı ve daha nice kamu kuruluşunu satanları, unutma.
    2- çocuk tecavüzleri için "bir kereden bir şey olmaz" diyen akp'li aile bakanını unutma.
    3- çocuk tecavüzleri için " küçüğün rızası" diyen akp'li bekir bozdağ'ı unutma.
    4- ırak'ı işgal edip milyonlarca çocuk, kadın, genç, yaşlı ıraklı'yı katleden abd askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua eden akp genel başkanı ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    5- ortadoğu'yu kan gölüne çeviren abd imzalı büyük ortadoğu projesi'inin eş başkanıyım diyen akp genel başkanı ve cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - "bu sıla hasreti bitsin, ülkene dön hoca efendi", " ne istediniz de vermedik" diyerek fetö'ye her istediğini veren, ona sevgi besleyen, onun palazlanması için ortam hazırlayan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - balyoz, ergenekon gibi kumpaslarla bu ülkenin ordusunu biçen "ben bu davanın savcısıyım" diyerek fetö ve onun savcıları ile saf tutarak orduyu kuşa çeviren akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - genelkurmay'ın kozmik odasını fetöcülere açıp, oradaki devlet sırlarının ve güvenlik sırlarının fetöcüler tarafından yabancı devletlere taşınmasına neden olan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - "komşularla sıfır sorun" diyen, "kardeşim esad" diyen ve bugün bizi tüm komşularımızla kanlı bıçaklı hale getiren akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - ege adalarını yunanistan'a bırakın, yunanistan'ın bu adalara asker doldurmasına ses çıkartmayan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - mavi marmara gemisiyle filistin'e yardım götürenlere önce "izni ben verdim" deyip, sonra israil'den kan parası alarak "benden mi izin aldınız giderken" deyip onları satan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - "filistin dostuyum" deyip israil'e efelenen ama filistinlilere vize uygulayıp israillilerin bu ülkeye vizesiz girmesine ses çıkartmayan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - fındık fiyatlarını yerlere düşüren, fındık üreticisini küstüren akap hükumeti ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - bu ülkede hayvancılığı bitiren ve deli danalı hayvanları ülkeye getirip bize yediren, angus ithalatçısı akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - bu ülkeyi; soğanı, buğdayı, pirinci, nohudu ve hatta samanı bile ithal eder hale getiren akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - 16 yıldır işsizliği bitiremeyen, ekonomiyi düzeltemeyen, ülkede huzur ve güvenliği tesis edemeyen akp hükumeti ve recep tayyip erdoğan'ın bu seçimde yine bu sorunları çözmeyi vaat ettiğini unutma.
    - eğitim sistemini defalarca değiştirip milyonlarca gencin kaderiyle oynayan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - yandaşlar, halkın sırtından palazlansın, kârına kâr katsın diye kamu ihale yasasını 186 kez değiştiren akp hükümeti ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - kıbrıs'ı ilk tanıyaz ülke olan libya'nın ve onun lideri kaddafi'nin devrilmesi için fransa, italya ve diğer ülkelerle birlikte saldıran ve libya'nın yıllardır kan içinde yüzmesinde sorumluluğu olan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - sgk'nın; türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük zararını yapmasına imza atan akp hükumeti ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - kardeşlerini, kuzenlerini, ez cümle akrabalarını devlet dairelerine hem de en üst mevkilere torpille yerleştiren akp'lileri unutma.
    - marmaris'te 300 odalı saraylar yaptırıp orada yaşayacak olanların, sana asgari ücret olarak 1600 lirayı reva gördüğünü unutma.
    - bu ülkede tütün üretimini bitirip abd tütününe seni mahkum eden, tütün üreticilerinin ve ailelerinin ekmeğini elinden alan akp hükumetini ve tayyip erdoğan'ı unutma.
    - ülkede özgürce yazıp çizecek yazar, bu yazıları yayınlayacak medya kuruluşu bırakmayan akp hükumeti ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - bir yüzükle yola çıkıp karun kadar zengin olanları, gemicikle başlayıp filolar kuranları, yurt dışında burslu okuyup bir anda zengin bir iş adamı olanları unutma.
    - bu milletin a...na koyacağız diyenleri, bu milletin başına medya patronu yapan akp hükumeti ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - elmasın, yakutun, pırlantanın ve incinin kdv'sini kaldırıp, garibanın evine giren her eşyanın vergisini artıran akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - kendi çocukları çürük raporları, bedelli askerlik ile yırtarken, senin çocuğunu mermi önüne atan ve şehit düştüğünde "kelle" diyenleri unutma.
    - kadını ötekileştiren, "kadın gülmemeli" diyen, tacizcileri ve tecavüzcüleri aklayıp "dişi kuyruk sallamazsa, erkek bir şey yapmaz", "o saatte orada ne işi vardı", "o elbiseyi giyersen, kusura bakma ama sana da bunu yaparlar" diyenleri unutma.
    - çiftçiye ananı da al git buradan diyenleri unutma.
    - soma'da, yakınını kaybedenleri yumruklayanları unutma.
    - memleketi parsel parsel satanları, "ben ülkemi pazarlamakla mükellefim, yabancı fabrikayı alıyor da sırtlayıp götürüyor mu" diyenleri unutma.
    - kandırıldım deyip kendisini kurtaran ama garibanın fetö'den müebbet alması gerektiğini savununları unutma.
    - sınırlarımızı yol geçen hanına çeviren, suriyelilere vergisiz işyeri açma izni veren ama senden vergi almak için her yolu deneyen, suriyelilere sınavsız üniversite sunan ama seni yarış atı gibi koşturan akp hükumetini ve recep tayyip erdoğan'ı unutma.
    - birilerinin önüne yatanları, 700 bin dolarlık saat takanları, bilmem kaç bin liralık çay içenleri, "ben itibardan ödün vermem" diyenleri unutma.
    - yıllardır senin dini inancını, türbanını yaşadığın acıları kullanarak oy toplayan, dünya zenginleri arasına girenleri unutma.
    - allah adını dillerinden düşürmeyip, "biz yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklarla mücadele edeceğiz" diye yola çıkıp yolda 180 derece dönenleri unutma.
    - hakimi, savcıyı, rektörü istediği gibi atayıp ülkede adaleti, hukuku, yargıyı ve eğitimi en güvensiz kurumlar haline getirenleri de unutma.