• anlaşılmaz bir şekilde gözüme çok ateşli sevişen bir kadın gibi görünen aktris.
  • olacak o kadar*ı elini kıvıraraktan "beni özleyin anacım* baaay" diye bitirince, insanın içini garip bir üzüntü kaplatırdı. nedense...
  • şu an kendisi için üzüldüğüm kadın. çünkü yeni güne alnında faşist damgasıyla uyanacak. hatta levent kırca'yla evliliğine bile değinilecek! of of...
  • 23 ekim 2011 van depremi yardımı icin yapılan ortak canlı yayın gecesinde "bir benzer gece de sehitler icin yapalim. lütfen" demiştir.
  • yalisina kereste yuklu roro carpinca mustafa sandalli telefon seyi reklamlari gercek oldu eheh..
    "sen bugun gasteleri okudun mu? benim yaliya tanker girdi.. giren tanker de benim kendi tankerim ha.."
    http://www.youtube.com/…53ywauqx88y&feature=related
  • levent kırca yı, tayyip erdoğan ile birlikte ölüme götüren insan. evet, levent kırca yı öldüren şey üzüntüydü ve el birliğiyle öldüren kişiler de bu isimlerdi.
    o yüzden nefret ederim bu kadından özellikle.
  • kendisini olacak o kadar'daki karikatürize roller ve sitcom performansları dışında izlemediğimden mi bilmiyorum; ama bana göre aşırı derecede itici mimiklere sahip ouyuncu.
  • akm'nin önünden geçerken kalabalığı gördükten sonra merakını bastırmak için içeri girip o sırada da cumhurbaşkanı'nın sanatçılarla el sıkma seromonisine denk geldiği için ayıp olmasın diye cumhurbaşkanı'nın elini sıktığını sanan insanlar var. ne diyelim, vapurlar falan işte.
  • kendisiyle ve konuyla ilgim şu şekilde oluştu: "oha yalısı mı varmış!"
  • van için tek yürek programında bir de şehitlerimiz için böyle bir gece bekliyoruz diyerek sağlam alkış almış olan insan. güzel düşünmüştür.
hesabın var mı? giriş yap