şükela:  tümü | bugün
  • ümit milli isimli dizide pansiyon* sahibinin** kızı* rolünde izlediğimiz güzel gözlü, aşık olunası hanımefendi. 1986 doğumluymuş kendisi. bir ara oyunculuğuna da dikkat edeceğim*.
  • sohret dizisinde esas kizin kardesi rolundedir.
  • devlet tiyatrosu oyuncusu `imparatorluk kuranlar` oyunundaki performansı parmak ısırttırmıştır.
  • scarlett johansson'a müthiş bir şekilde benzettiğim güzel oyuncu. çok iyi rol yapıyor ama bir türlü gereken çıkışı yapamadı

edit: dün akşam da genç nesle oyunculuk dersi verebilecek kadar yetenekli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır nitekim. güzelliği ile de göz almaktadır. hayran kaldım
  • ne kadar enteresandır ki, imparatorluk kuranlar oyunundaki "sıçtığı (!)" performansıyla ödül kazanmış (bkz: 2010 x. lions tiyatro ödülleri kerem yılmazer "genç yetenek" teşvik ödülleri) oyuncudur. "sıçışı" ödül kazandırıyorsa, döktürdüğünde neler yapabileceğini merak etmekteyim.
  • çok güzel bir hanım kızımızdır.
  • isterse rahatlıkla sevimliliğin tarihini yazabilir. güzelliği hakkındaki düşüncelerim bende kalsın, paylaşmak istemiyorum.
  • an itibariyle medya kralı'ın da zarafetiyle göz dolduran oyuncu. yeşil kendisine pek yakışmış.
  • 4 kasım medya kralı'nda izledim kendisini. adını öğrendim, geldim sözlükte aradım. şunu söyleyebilirim ki; an itibariyle hakkındaki entry sayısı güzelliğiyle tamamen ters orantılıdır. dağılın şimdi.
  • trt1'de yayinlanan mavi kelebekler isimli dizide bosnali sirin kiz aida'yi basariyla canlandirmaktadir. canlandirdigi karakter cok seker, sirin birsey. eger kendisi gercek hayatta da boyle ise acikca soyluyorum evlen benimle oya.