• ümit milli isimli dizide pansiyon* sahibinin** kızı* rolünde izlediğimiz güzel gözlü, aşık olunası hanımefendi. 1986 doğumluymuş kendisi. bir ara oyunculuğuna da dikkat edeceğim*.
  • scarlett johansson'a müthiş bir şekilde benzettiğim güzel oyuncu. çok iyi rol yapıyor ama bir türlü gereken çıkışı yapamadı

edit: dün akşam da genç nesle oyunculuk dersi verebilecek kadar yetenekli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır nitekim. güzelliği ile de göz almaktadır. hayran kaldım
  • az önce arka sokaklarda denk geldim aga bu nedir. gayet güzel bir hatun ve harika bir fiziği var.
  • hem fiziki olarak hem de oyunculuk yeteneği olarak harika. ama durgun bir yapısı var, dışarıdan güçlü görünse de içi bir çocuk kadar korumasız savunmasız gibi bir hissiyat veriyor bana. öyle aşırı gezen tozan eğlenen, instagram modelleri gibi de değil. kendi dünyasında yaşayan, geçinip giden birisi olduğu görünüyor.
    ama bunun yanında iyi bir oyuncu ve güzel bir kadın.
    edit imla
  • arka sokaklar dizisindeki durarak konuşma tarzı benim toplantılardaki konuşma stilime çok benziyor. "bu durumdaaa arama emrii çıkartmamız gerekebilirrr."

kızım niye mesut yılmaz, adnan menderes gibi konuşuyorsun? akıcı okusana şu metinleri.
  • hollywood benzeri için (bkz: vanessa kirby)
  • şarap gibi kadındır
  • arka sokaklar dizisindeki rolüyle alakalı mı bilemem ama her bölümde taktığı bileklik kolundaki bir kusuru mu örtüyor? sorusunu getiriyor akıllara.
  • arka sokaklar dizisinde selin karakterini canlandirmaktadir.
  • her rolde aynı donuk ve sessiz oyunculuk. az biraz mimik yap,biraz sesin çıksın be arkadaş. konservatuvar bitirmek yetmiyor işte. zaten ülkemizde konservatuvar sınavını kazanmak diye bir şey yok. varsa içeride ,dışarıda tanıdık giriveririsin
hesabın var mı? giriş yap