şükela:  tümü | bugün
  • kezolar tarafından kıskanılıp lince uğrayan 19 yaşındaki model.link
    edit: 19 yaşındaymış
  • türkiyenin ilk süper modeli gucci defilesinde yürümüştür.

paris moda haftasında da süper şovlar yapmış başka hiçbir türk mankende bu moda haftalarında yürüyememiştir

(bkz: gucci)
    (bkz: acne studios)
    (bkz: msgm)

türkiyede
    (bkz: mehtap elaidi)
    (bkz: hakan akkaya)

edit: acne studios ss18 kampanya çekimlerinide yapmış.
  • güzeldir değildir orasıyla pek ilgilenmiyorum ama ilk izlenim olarak kafasının düzgün çalıştığını düşündüğüm model. fok balığı stilinden gına geldi artık.
  • iyi isler cikaran biri.

ama kendisine kirginim zira, instagramdan beni once takip edip, ben geri takip edince takibi birakti, yakismadi :(

bu kucuk anekdotun haricinde, ileride de iyi isler cikaricak, bos olmadigini dusundugum biri

(bkz: keep up the good work)
  • (bkz: it ürür kervan yürür)

leş insanlarla muhatap olmasın. yolu açık olsun.
  • güzellik epey göreceli,
    bana kalırsa son derece karizmatik ve dünya standartlarında bir model...
    ama yine de hande erçel’in güzellik kıstası olarak görüldüğü ülkemin tepkilerini çok normal buluyorum! (bkz: kezban timi)
  • kendisi fok balığı tayfasından değil ancak; "çok zeki ve farklıyım, ayrıcada herşeyin farkındayım taammıaa" triplerinde gibi.

ünlü kişilerin kendileriyle alakalı yapılan geyiklere sosyal medya üzerinden katılmaları bana göre yanlış.

siktir et takma milleti, sen işini yapmaya devam et. onlar konuşsun dursun.
  • bugün ilk olarak (bkz: gucci defilesindeki türk manken) başlığını gündem'de görünce daha tıklamadan nedense öykü geldi aklıma. tıklayınca da öykü olduğunu gördüm ve garip bi tebessüm aldı yüzümü.

öykü, zeynep ve ali. üçüz kardeşler. ben aslında evvelden beri zeynep'i beğenirdim *ama öykü ünlü oldu.

garip bir güzelliği var cidden. aşina olduğumuz güzellik değil ancak. kendi sözleriyle, "sıradan güzellik anlayışı"ndan daha farklı bi güzelliğe sahip öykü.

umarım daha da güzel yerlere gelerek mankenlik kariyerinde ilerler.
  • bu kız gucci defilesine çıkmış millet hala güzel mi değil mi bunu tartışıyor, bizim estetikli kezolar o seviyelere hiç bir zaman çıkamadı o yüzden bırakın güzelliğini tartışmayı azıcık takdir edin bu yaşta neler başarmış diye. 19 yaşında ehliyet sınavına girerken dizleri tir tir titreyen kaç tane insan gördüm kız çıkmış dünyaca ünlü markaların defilesinde yürüyor, tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.
  • (bkz: tövbe estağfurullah)

gerçek türk kızı bu değil.