• kanaatimce big boss layf evinde aradığını bulamayan büyük sunucu. bu kadının yıllar yılı süregelen içinde bulunduğu tv şovlarını neredeyse tamamında kavga gürültü hırs ve bunun sonucunda gelen reyting olurdu. fakat bu son sunduğu başlarda bbg çakması sandığım fakat daha farklı ve boktan bir formatı olan twitch şovunda her küçük kavga kıvılcımı ortaya çıktığında onu kavgaya dönüştürmek için büyük uğraşlar versede istediğini alamadı ve dolayısıyla ben de istediğimi alamadım. big boss life evinde bulaşıkları kim yıkayacak kavgası görmek isterdim şahsen.
  • son sunduğu big boss layf programı neymiş diye bir youtube'a baktım da yarışmacı diye konulan sözde fenomenler bildiğin çocuk. programın sunucusu da enes batur falan olsaymış ergen ergene takılsalarmış. öykü serter için baya acı verici bir ortam olmalı. anaokulu sınıf annesi gibi. kendisi daha yetişkin yarışmacılı bbg programlarının insanı.

ayrıca kendisinin sürekli çağı takip eden ve sadece dışını değil içini de güncel tutan halini çok seviyorum. ama öykü serter ve türevi gelişimi yakalamış kadınların çocuk yapmayıp birikimlerinin, yetişimlerinin kendileriyle birlikte yok olup gitmesi durumu çok kötü bir şey. açıkçası bu gibi kendini oluşturmuş birey olmuş kadınların çok aydın, full donanımlı çocuklar yetiştirebileceğini düşünüyorum. elin suriyelisi ve türevlerinin tavşan gibi 5 er 10 ar çocuk piyasaya saldığı bir dünyada 100 çomarı alt eder güçte bir çocuk bile yapsalar yeter aslında.
  • bu kadının yer aldığı hiçbir yapımı sevemedim, huzurla izleyemedim. özellikle mi yapıyorlar bilmiyorum ama bu kadın hangi programı sunsa sürekli bir hır gür çıkıyor. big boss life (öv beni göm beni) izleyip geldim yemin ediyorum daraldım.

özetle, sevmiyorum ablayı.
  • bank asya 1. lig günlüğü sunduğu zamanları özlüyorum.
  • gözleri ve mimikleri ilginç şekilde çekici gelen bir kadın...
  • instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile göte göt demiştir.

tık
  • en başından, en sonuna kadar "h a k l ı"
  • herkesin düşündüğü ancak zihninde özetleyemediği konuları eksik bir nokta bırakmadan güzel ve yalın bir dille derleyip toparlamış. kendisinin görüşünü bilmemekle beraber bu kadar cesur olmasını da beklemezdim. yazdıklarının kitlelere ulaşma
    etkisi buradaki bin entrye bedel.

cesaret bulaşıcıdır. belki bu konuların daha yüksek sesle dile getirilmesiyle bir sonraki depremde bir kişi daha az ölür. bu ülke daha fazla iyimserlik vaat etmiyor maalesef.

debe editi: (bkz: sma tip 1 hastası zeynep inci’ye destek kampanyası)
  • bbg ile tanıdğımız dobra, kendi has bir tarza sahip sunucu.

instagram üzerinden yazdıklarından dolayı umarım başına bir işler gelmez, ama çok sağlam füze atmış, ellerine sağlık.
  • deprem allahtan diyerek cehaletini göstermiştir.
hesabın var mı? giriş yap