• fiziği güzel mi çirkin mi bir türlü karar veremediğim hatun. bir gün bakıyorum aa çok hoş, çok fit, elbise muhteşem durmuş üzerinde falan.. ertesi gün birşey giyiyor, erkek yüzücüler gibi geniş omuzlu, dar popolu, düz göğüslü oluveriyor bir anda. fiziği güzel ama her kıyafete uygun değil ya da çirkin ama bazı kıyafetleri çok iyi taşıyor. bilemedim sözlük :)

ama sunuculuğu gayet iyi allah için.
  • dün akşam siyah kombinezonla çıkmıştı programa.
    dedim herhalde kıyafetini giyemeden yayın saati geldi alelacele çağırdılar anonsa.
    yok gerçekten elbiseymiş o.
  • bakımlı,alımlı,havalı bir kadın.
    zevk göreceli bir kavram olduğuna göre ,benim ölçülerime göre güzel değil.
    ama yine de bir gece geçirmek isterim doğrusu (yanlış anlamayın).
    her şey gönlünce olsun hoş kadın.
  • resignstar yarışması ile evrim geçirmiş. ya da acun dan kelli. anlayışlı yumuşak sevecen güler yüzlü ve kibirsiz hali ile mükemmeli yakalamıştır. daha önce kendisi için demediğimi bırakmamıştım şu çulçaput yarışmasındaki acayibbb tutumlarından dolayı ama değişimi taktir etmeli. fakat; pudra rengi 60 ları çağrıştıran gögüs dekoltesi tas gibi ileri gece elbibsesi, geçen akşam giydiği şortlu yine 60 larda backstage artist temalı korkunç kıyafeti, ondan önce de dar siyah gögsü çapraz bantlı ivvrenç dekolteli elbisesi ona hiç yakışmamıştır. orjinal de değildir. dikkat etsindir.
  • işini iyi yapan bir hanım. zeki, çevik ve esprili. *
  • kral tv vj'leri gibi jimmy jib'i itmeler kakmalar, abuk subuk hareketler...
    çok 90'lar'a ait çok.

(bkz: kral tv vj'leri gibi program sunma rehberi)
  • seneler önce bir kafe'de gördüğüm ünlü kişi.

çok minyon, çok zayıf, çok güzel ve biraz koca kafalıydı
  • sundugu yarismadaki ilk zamanlarinda hanimefendi goruntusuyle hafiften bbg esintileri yasatirken, sundugu formati cozmesi sonucu simdilerde podyuma cikan kizlara attigi ''eee kevase bugun kimin altindasin'' temali bakisiyla ve tavriyla yarilarak izledigim sunucu.
  • kirarlar kendisini. cok zayif. cit.
  • 1975 doğumlu olduğunu öğrendiğim ünlü. 20-25 yaşlarında vampir olmuş olabilir. tam bir kedi canını sevdiğim mübarek.
hesabın var mı? giriş yap