şükela:  tümü | bugün
  • düzce tıp fakültesi öğrencilerinin düzenlediği bir etkinlikte pediatri servisindeki kronik hastalıklı çocukların dileklerini gerçekleştiriyorlarmış.bir çocuğun da dileği youtube kanalında çok abonesinin olmasıymış. hadi arkadaşlar, şu küçük tatlı kız kardeşimizin kanalına abone olup isteğini gerçekleştirelim.
    öykünaz’ın youtube kanalı

edit: alttaki entrylerde arkadaşların da belirttiği gibi arkadaşlar abone olmak ile tek bırakmayın videolarını da izleyin yorum da atın mutlu olsun. aboneyi hile ile de kasardım ama asıl gereken abonelerin videoları izleyip ayrıca yorum atmasıdır.
    edit: öykünaz ankara lösante de tedavi görüyor şuan trombosit ve kan değerleri çok düşük olduğu için edirne tıp fakültesinde değerleri yükseltiliyor.yani düzce üniversitesi tıp fakültesinde tedavi görmüyor.
    edit: @laflauer96 ’nın belirttiği gibi bu da öykünaz’ın instagram adresi
  • ben abone oldum valla
  • bir abonelikte benden.
  • +1 ile abone oldum.
  • tarafımdan 2 abonelikle dileğinin gerçekleşmesine katkıda bulunduğum istek. bu tarz masum istekler insanlar tarafından daha fazla desteklenmeli. tüm diğer hesaplarımdan da abone olup videolarını yeğenlerime izleteceğim. umarım çok fazla abonen olur tatlı kız.
  • abone oldum gitti.
  • abone oldugum, tatli bir cocugun istegidir.

(bkz: up)
  • +1 abone
  • bi çocuğun mutlu olmasını sağlayacak masum bi isteği geri çevirmek olmaz.
    edit: 3244. şanslı kişi oldum
  • çok tatlı bir çocuğun isteği. benim bildiğim ekşi bugün bu kanalı 10k+ yapar. biraz gündemde tutmak lazım.