şükela:  tümü | bugün
  • akşam youtube da gezinirken vloglarına rastladığım gezginlerimiz. sıklıkla mükemmel vloglarını takip etmekte olduğum emre durmuş ve yağmur arat gibi tüm dünyayı dolaşıyorlar. anlatımları içten ve samimi,hayat enerjileri yüksek,anlatımları herkesin kendinden birşeyler bulabileceği tarzda,gittikleri her şehir güneşin batışını izlemek istemeleri ayrı güzel,tavsiye olunur.
    benzer tarzda vlog tavsiyesi olanlar yeşillendirebilirse memnun olurum
  • o kadar guzel geziyor ve o kadar guzel anlatiyor ki insan mutemadiyen gipta etmeden duramiyor.
    ama en guzeli nereye gitmenin hayalini kuruyorsaniz kurun, her seyehati verdigi ip uclariyla planlayinca gerceklestirebileceginizi anliyorsunuz.
    ozellikle youtube kanalindaki detaylara dikkat derim.
  • ınstagramda rastladım sayfasına.
    başta dikkatimi çekti çünkü travel sayfalarını seviyorum ve çok fazla photoshop yapmaması dikkatimi çekti. bazı travel sayfalarındaki instagramerlar photoshop’un anasını ağlatıyorlar yaratık gibi yapıyorlar kendilerini.
    herneyse takip edeyim dedim ama storylerindeki o sesi ve yapmacıklığı midemi bulandırdı. yani böyle saçma saçma hareketler,yapmacık sevinmeler,çok güzel olmadığı halde güzelmiş gibi tavırlar, sesi bile çok itici gelmeye başladı ve takibi bıraktım. yumyum dediği biri var,kocası herhalde, o daha aklı başında daha içten ama yumyum nedir arkadaş yaa, ilkokulda mısın? yapmacıklık akıyor bu kızdan.
    bizevdeyokuz hesabını takip ediyorum yıllardır mesela, onlar gayet içtenler, samimiler yani bu öykü denilen kızın da tabii çok seveni vardır, samimi bulan vardır emek harcıyor iş yapıyor elbet saygım sonsuz ama tavırları çok itici ve görgüsüzce geliyor bana.
  • instagram profiline denk gelip youtube videolarına bir göz gezdirdim ve genel olarak şirin bir havası var. postlarında kendini çok fazla shoplamayıp olduğu gibi yansıtması da hoş bir detay.

yalnız videolarından birinde eşinin işi dolayısıyla dubai'ye yerleştiklerini söylüyorlar. buradan tahminim eşi it sektöründe ve bu sektördeki maaş bandını bildiğimden tüm bu gezileri onun imkanları ve kısmi olarak da iş seyahati vasıtasıyla yaptıkları aşikar. bilemiyorum tabi ama çocukta bir geek havası sezdim.

gördüğüm kadarıyla da bu hanım kızımızın uğraştığı bir iş alanı ya da aktif icra ettiği bir mesleği yok. günümüzde gezilerini finanse edebilecek bir koca bulup ''vlogger'' olmak önemli bir kariyer kapısı haline geldi. güzel hayat ne diyelim.. şanslı ve akıllı kızmış iyi değerlendirmiş.
  • tesadüfen keşfettim çok tatlı ve başarılı youtube kanalı
    gezdikleri yerlere siz de en az gitmiş kadar oluyorsunuz.
    dünyanın en tatlı çifti olabilir bu arada kocasıyla. karşılıklı aşırı saygı ve sevgi dolular. gittikleri yerlerde hayvanların binek ya da turistik amaçla kullanıldığı yerleri kınayıp tercih etmemeleri harika bir ayrıntı.