şükela:  tümü | bugün
  • bir sonraki level'ı "oyların hepsi sayilip sonra imamoğlu'nun oyları çıkartılırsa binali kazanir." olan harika haber.
  • uf sen bir de oyların tersten sayıldığını görsen
    delirirsin.
    o zaman kesin erdoğan kazanır.
  • imamoğlu'nun oyları da binali'ye sayılırsa demek istenen açıklama galiba.

(bkz: çokomelli türkiye)
  • (bkz: halamın bıyıkları olsaydı amcam olurdu)

bunun diğer versiyonları da var, sürpriz olsun.
  • oyların hepsi 31 mart 2019 saat 17:00'ı geçtikten sonra sayılmadı mı,neden kazanamadı? atı alan üsküdarı geçti heeyyy
  • birkaç gündür bu ve benzeri başlıklar var zaten,tekrar prim kasmak da ne bileyim biraz show bence.
  • oyların hepsi zaten sayıldı ve imamoğlu kazandı.

ne yapacaklarını, nasıl oyalayacaklarını şaşırdılar bir milletin zekasıyla bu kadar alay edilmez ayıptır be. ne mızıkçı çıktınız ya günlerdir bik bik bik her gün biri çıkıp bişey söylüyor bıktım valla. bu dünyayı geçtim de öbür dünyada bu yediğiniz kul haklarının hesabını nasıl vereceksiniz acaba. allah'ın "bana her şeyle gelin, kul hakkıyla gelmeyin" dediğini ve bunun ne anlama geldiğini siz benden daha iyi bilirsiniz.
  • oyların hepsi binali yıldırım'a verilmiş gibi sayılsın bence. sayımı kolay olur, kafalar da rahat olur .
  • her güne bir bıyıklı benzeri bir uygulamaya gitti sanırım akp.

daha önce hiç görmediğimiz bıyıklar bunlar. mesela ilk değişik bıyıklı çıktığında önce bir şaşırdım; ellerinde bıyıklılar bitti sanırım, bu ali ihsan yavuz yeni bir bıyık dedim. sonra dün tak! diye başka bir bıyıklı olan hamza dağ'ı çıkardılar. ha bir dakka dedim, demek ki ellerinde bıyıklılar bitmedi, belli ki bunlarda daha çok bıyıklı var dedim. şimdi recep özel de çıkınca çil yavrusu gibi dağılıyorum ben izninizle.