şükela:  tümü | bugün
2010 entry daha
  • izlerken daraldığım bu nedenle içimi boşaltmak istediğim dizidir. başlıyorum...

oğlum mete; sen ne salak agresif bi çocuksun, dayak arsızı oldun hala adam olamadın. zamanında babanız hastalandığında eve alsaydınız, o adam iyice delirmezdi. evet iyi davranılmayı hak etmiyor olabilir ama biraz politik olsaydınız şimdi mezrada yaşamıyor osman yanınızda olurdu. osmanın kaybı senin saçmalıkları yüzünden evi yaktın salako.

berrin; sen de başına gelecek herşeyi hak ediyorsun çünkü kafan çalışmıyor. gıcık bir karaktersin bi kere. hakanın dark side a geçmesine sebep oldun. bakalım başına neler gelecek.

aylin kızım bi senden biraz ümidim var ama yaprak dökümünün neclası gibi olursun diye de korkuyorum hani. evlen de şu aileyi sefaletten kurtar dicem ama sana da güven olmaz be.

osman; canım caroline e dikkat et sen
  • 16. bölümüyle yine herkesi gerim gerim gerecek dizidir.

--- spoiler ---
    bağrına taş basarak osman’ı babasına vermek zorunda kalan cemile, mete ve berrin’in büyük tepki göstermesi üzerine iyice kahrolur. osman’ın gidişini bir türlü kabullenemeyen ve annesine de tavır koyan mete boş durmaz ve bir plan yapar. babasının kapısına dayanır. ancak gördükleri karşısında babası ile arasındaki savaşı kaybettiğini anlar ve eve döner. nafaka alamayan cemile çalışmak zorundadır. süheyla’dan kendisine iş bulması için yardım ister. osman’ın evde olması carolin’i rahatsız etmektedir. ikili arasında sürekli bir gerginlik vardır. ancak ali’nin osman’a zaafını bilen carolin kötü yüzünü göstermek için başka bir yol bulur ve kendine yeni hedef olarak cemile’yi seçer. amaç, cemile’yi ali’ye ve çocuklarına küçük düşürmektir. doğan tarafından takip edilen aylin büyük tehlikededir. kardeşinin durumu iyice kritikleşen soner de köşeye sıkışmıştır. süleyman’a çılgın bir emir verir. berrin ise annesine yalan söyleyerek ahmet ile birlikte samsun’a eyleme gider. polis ise ankara’ya yürüyüşe geçen gençleri durdurmak için emir almıştır.

--- spoiler ---
  • bu akşam tekrarı yayınlanacagı için kanal d'ye sinir oldugum dizi. zira cemile'nin osman'ı ali kaptan'a verme anına metenin baltayla dalmasını iple çekiyordum.
  • dört kardeşi canlandıran oyuncuların gerçekte hepsinin iki isme sahip olduğu dizi *

(bkz: yıldız çağrı atiksoy) *
    (bkz: aras bulut iynemli) *
    (bkz: farah zeynep abdullah) *
    (bkz: emir berke zincidi) *
  • diğer başka herşeyi bir yana bırakıp, o osman'ı kucağıma almak mıncık mıncık yanaklarını sıkmak ve öpüp koklamak istiyorum. dahası o osmandan bir tane de ben istiyorum. canım benim yaaa. nasıl bir oyunculuk o öyle. o ağlarken benim içim gidiyor.
  • eveeeet ızdırap ve kanlı gözyaşı dolu bir salı gecesi öncesi, evdeki kadın nüfusunda şöyle bir etkiye sahip... sözüm sana carolin denen şıllııııııık, pençelerini osman'ımdan uzak tut, o cemcükağzınıcaaaartdiyeyırtarımseninyellooooz. kanal d evet, şimdi hazırım.
  • bugün tekrarını değil orjinalini istiyoruz dedirten dizi
  • dram arttıkça ratingi yükselen dizi. ya acıyı seviyoruz yada acıyı paylaşmayı. 90 dakikalık bir film olsa tamam, izlersin , eleştirirsin yada o 90 dakika boyunca herşeyden uzak bi anı yaşarsın. bu oyle değil ki her hafta acı acı acı. işin garibi iple çekersin dizinin başlamasını yada yeni bölümllerini. umarım izleyenler ruh sağlıklarını koruyabilirler.
  • gelecek haftanin fragmani yayinlandi az önce.

--- spoiler ---
    osman, caroline'nin agzinin payini verdi: "avcunu yala, üstüne de su ic.

sanirim osmandan bir sezercik doguyor. o da cici annesinin burnundan getirirdi mübarek.
    --- spoiler ---
  • sanırım bu hafta baltalı mete paşa'nın akıbetini göstermeyecek olan dizi. o kadar da heyecan yapmıştım o balta ali kaptan'ın hangi uzvuna isabet edecek diye.
5437 entry daha