şükela:  tümü | bugün
  • kisinin karsisindaki guzellik karsisinda saskinligini diger kimselere dile getirirken kullandigi cumlecik.
  • sabah sabah beni yamultan gökhan türkmen şarkısı.

şarkının giriş melodisi farklı bir beklenti yaratıyor fakat öldürücü darbe nakaratta geliyor.

(bkz: sözlerini de yazayım tam olsun)

denizin ortasında kalabilirdim
    mavisini yüzünden çalabilirdim
    durmadan sana karışır, dağılırdım…
    yaptım! öyle güzel yaptım ki…

şikayetim mi var sanıyorsun?
    aşık olmak mı sanıyorsun?
    ne olduğunu bulabiliyor musun?
    ben bulamadım, öyle güzel ki…

ışığın üstüne senin karanlığın mı?
    avucumun içine senin kokun mu?
    hücrelerin böyle bir adama mı?
    korkuların sevdama mı yakışır?
  • bugüne kadar gökhan türkmen'den duyduğum en güzel şarkı.
  • efenim devamlı yeni şarkılar geliyor, durduramıyoruz

https://youtu.be/w1luqndaj34
  • giriş müziği reklam müziklerine benzeyen gökhan türkmen şarkısı.
    sanki, üzeri çamur olmuş beyaz tişötlü bi çocuk yavaşlatılmış çekimde gülümseyerek ekrandan bize bakarken, altında "kirlenmek güzeldir" yazısı çıkacakmış gibi bir his uyandırıyor. nakarat kısmı oldukça hoş ama.

bir de adamın tarzı mı bu yoksa konuşma şekli de mi böyle bilmiyorum ama çoğu şarkısını mırıldanıyormuş gibi söylüyor. hani, çaktırmadan ağzının içinde geveleyerek küfredersin ya bazen, "hımınıını goduuğmm" şeklinde, aynı onun gibi. umarım çaktırmadan bize sallamıyodur bi şeyler..
  • güzel şarkı. epey tatlı olmuş. öyle güzel ki!

daha üç dört gün önce bi başına şarkı yapsa da dinlesek diyordum ki, az evvel ablamdan bir youtube linki beraberinde günaydın mesajı aldım. vallahi de dinlediğim gibi gün aydı.

bebeyim negzel şarkı yapmış yine. canını yediğim!

teşekkürler gökhan sdfghjklş
  • gökhan türkmenin yeni albümünde yeralan enfes şarkı.
    soz/muzık kendisine ait. şarkıda süper enstrümanlar kullanılmış.. ve pop dunyasında duymaya hasret kaldığımız kalitede melodiler duymak mümkün.
    ortalamanın uzerınde bir iş yaptıgı için defalarca dinlenmeyı hakedıyor sarkı..

albümün de ilk klip parçası olmuş. o da ayrı güzel;
    https://www.youtube.com/watch?v=w1luqndaj34

ışığın üstüne senin karanlığın mı?
    avucumun içine senin kokun mu?
    hücrelerin böyle bir adama mı?
    korkuların sevdama mı yakışır?

adam iyi müzisyen. kötü işi yok resmen. pop dinlemeyen bünyeme sevdirmiştir birçok şarkısını..

(bkz: dınleyin)
    (bkz: dinletin)
  • giriş kısmını coca cola reklam müziğine benzettiğim şarkı.
  • yaptığı her işle beni yanıltmayan birkaç pop müzik sanatçısından olan gökhan türkmen'in enfes şarkısı.hem sözleri hem müziği çok güzel.
  • daktilo başındaki emre kınay ile yeditepe istanbul'u ve yusuf'u hatırlatan klibe sahip, gökhan türkmen şarkısı.

edit: şimdi baştan dinledim de şarkının girişi beirut'u çağrıştırdı bana. onun dışında yaraya tuz basan klasik gökhan türkmen şarkısı olmuş.