şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • demoyu izlerken "ulen milletin ne güzel işleri var len, tesis olsa, imkan olsa, vakit olsa ben de yapardım" diyen kıskanç insanları da barındıran modeldir.
 • another worlddan prince of persia warrior withine kadar gecen sürecte asla bir film gibilik ögesizligi yoktur.sen o another world ü ferrariye dibin düserek seyretmedin mi?onu birak actigi pepsiyi sen de icmedin mi?yapmadiysan zaten geregi yok iki kombo yapip bir kündeye getirmenin.ne de olsa öyle ya da böyle oyun sonucta.**
 • oyunu yaparken günlerce emek harcamış kişilere beslenen saygının göstergesi olması dışında, oyun dünyasına koyu renk commodore 64'le giriş yapanlar için normal bir durum. fakat sabırsız ve tak fişi bitir işi düşünceli zamane gençliğinin içinde bulunduğu eşşeklik. arabayı kullanmak, boğazda turları atmak ama iş yıkamaya gelince götünü kaldırmamak.
 • amiga 500 de hastasi oldugum civilization oyununu yillarca kucuk resimlerden olusan ordularin arka fonda gelen kiliç kalkan sesleri arasinda savasmasini izleyerek, her diplomatik gorusmede disket takip cikartmaktan yorgun duserek oynamis biri olarak, yillar sonrasinda pc yi ilk aldigimda hemen civilizationu kurup, oyun baslangicinda benim de transa gecerek bir ferdi oldugum modeldir.
  (bkz: biz amiga cocuguyuz)
 • yabanci dilden anlayan insanlardir genelde.

  ayrica bu tip arkadaslarin film jeneriklerini izlemesi için, arkaplanda çekim hatalarının verilmesine gerek yoktur.

  nedense her ikisinide yapanlar ülkemizde "hiyar" olarak adlandilabilir zaman zaman..
2 entry daha