şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evlerden ırak. benden de daha ırak olsun dediğim sevgilidir. şu kısacık hayatını oyun oynayarak ziyan eden sevgilidir.
  • kısacık hayatında atom parçalayan, marsa roket yollayan ekipte çalışan yazar beyanı.
  • oyun bilgisayarı sahibi olan koca olarak arttırdığım durum.

işten eve geliyorum.
    çocuklarla vakit geçirmece, büyük olanı yatırdıktan sonra 9 gibi açıp 2 saat oynayıp kapatıyorum.

bu arada beraber izlediğimiz diziler varsa o akşamlarda açmıyorum bile.
  • oyun bilgisayarım var da sevgilim yok.
    not:1070mspor
  • günümüz koşullarında yeni topladıysa zengindir.

konudan haberi olmayan arkadaşlar için şunu şöyle bırakayım.

https://www.vatanbilgisayar.com/oyun-pc/?srt=pu
  • her oyun bilgisayarı olanın amacı oyun oynamak değildir. ben de geçtiğimiz aylarda epey yüklü bir miktar vererek oyuncu laptop'u aldım, ancak oyun falan oynadığım yok; sadece işim gereği yüksek performansa ihtiyacım var.
  • haftada 3-5 saat anca oyun oynuyorsa pek sıkıntı göremediğim durum.
  • dışarıda insanların iğrenç kavgalarına,seslerine,bakışlarına ortak olacağıma sevgilimle aynı odada sabahlara kadar oyun oynamayı yeğlerim. eğer ruh eşinizi bulduysanız arkadaşlar evden çıkmaya bence hiç gerek yok, dışarısı çok korkutucu.
  • o bilgisayarda, video oyunu geliştirip bir de ortalama ilginin biraz üzerinde satış rakamlarına ulaşıyorsa, aylık geliri on bin dolarları bulan sevgilidir.

işte o zaman, "evlerden ırak" diyen kızların nasıl göd yalayıp, börkecan dölle beni, börkecan çocuğunu doğurmak istiyorum diye yalvardığını seyrederiz.

börkecan, sen de aklını kullan, hayatını oyuna değil, paraya ada, kızları satın al ve harca.

bu arada, oyun geliştiren yetenekli gençler hakkında sevdiğim bir video'yu da paylaşmadan duramayacağım,

https://www.youtube.com/watch?v=b910nhmcgt4

video oyunlarına aynen böyle kezbanca yaklaşan kadınların toplumda standart olduğu 20 sene önce, bahçeşehir üniversitesi'nde işe başlayan güven çatak hocanızın uzun yıllar süren çabalarıyla bu duruma gelen zıpkın gibi bir gençliğe sahip olduğumuzu görmek çok güzel.

20 sene önce oralar hep dudlukdu.
  • hobisi (yahut hobilerinden biri) bilgisayar oynamak olandır. ne güzel evinin komforunda hobisini icra ediyor. hayır aklı olan kız zaten bu durumun önüne geçmektense teşvik eder. almışsın erkekini evine bağlamışsın daha ne tantana yapıyorsun. rahat mı batıyor anlamadım ki. yarın öbür gün arkadaşlarla dışarı çıkacağız desen bin tane soru, dk başı aramalar...