• ulan bu istanbul ve ankara’da amma büyük rant varmış be. adamlar nefes almaya bile vergi getirecekler yakında. bir hakkımız varsa haram zıkkım olsun.
  • 21 yy. da 1400 yıl öncesinin ideolojisiyle kafayı bozmuş türk'e müstehaktır.
  • "sen bana oyunu vermezsen ben de bu oyunu bozarım" diyip ota boka vergi ve zam yapan bir siyasi iktidar ile karşı karşıyayız. bi istanbul ankara yüzünden ya rab, ne vergilere maruz kalıyoruz!
  • daha durun hele şöyle ekim-kasım gelsin bir.
  • önce telefonumuza iyi bakmayı öğrendik. sonra bilgisayara,televizyona vs. derken şimdi de oyun konsolu.
    t: elimizdekilerin kıymetini bilmemiz için devlet tarafından yapılan ufak fiyat güncellemesi.
  • zaten yeterince pahalı olan oyun konsollarını iyice lükse sokacak zam haberi. dün doğum günü olan yakınım için 1 tb + çift kol ps4'ü teknosa'dan 2900'e aldım. pahalı mı, mevcut koşullarda uygun mu diye düşünürken şimdi bu haberi görünce tekrar sövdüm.

avrupalı aynı konsolları bizdeki oyun fiyatlarına satın alıyor. vay amına koyayım.
  • zaten dolar yuro olmuş ebesinin nikahı, türkiye ye ilk geldiğinde 1400 lira olan ps4 pro olmuş 3200 lira, şimdi olacak 4 bin lira. ancak raflarda görürüz artık. çift maaşla ülkenin sırtından geçinen itlere koymaz tabi nasıl olsa. orospu çocukları.

edit: verginin ek olmadığı, zaten hali hazırdaki vergi olduğunu söylüyor bazı yazar arkadaşlar.
  • evinde konsolu olanın zengin olduğu o eski dönemlere geri döndüğümüzü veya döneceğimizi gösteren gelişme.

elimdeki playstation 4 daha da değerli görünmeye başladı.
  • "hükümetten oyun bağımlılığını azaltacak müthiş hamle."

"hükümetten gençlerin değerli vakitlerini çalan playstation kafelere ayar."

"oyun konsollarının neden olduğu hastalıklar için tıklayın."

"oyun konsolları caiz mi tartışması için diyanet ne diyor?"

"oyun konsolları iktidarsızlığa neden oluyor mu?"

uydurup uydurup yazın, nasılsa inanan çıkar.
  • indirimsiz hali 480 lira olan ps4 oyunlarını 550-600 lira bandına çıkaracak zam. hayır şu an bile yüzde 90 indirim görmüş bir oyunu 60 liraya zar zor alabiliyorsunuz. eskiden oyun oynamaya lüks denirdi, sonra zengin işi oldu, bundan sonra da koç'a sabancı'ya özel hale gelecek herhalde.
hesabın var mı? giriş yap