• moda caddesi zuhal sokakta geçen hafta etkinliğe geçmiş bir oyun mekânıdır. burada birçok farklı board game bulmak mümkündür. hatta mekânın sahibi de meslek olarak oyun geliştiren birisidir; isim de buradan gelmektedir. bu oyunları da bu mekânda bulabilme şansını yakalayabilirsiniz. aynı zamanda magic the gathering oyuncuları için de saturday noon magic* de düzenlenmektedir. hayırlı uğurlu olsun.

(bkz: şahin yalabık)
    (bkz: magic the gathering)
  • 2 katli olarak düzenlenen, masa ustu oyunlarda cigir acmis kafe. frp merepe zirveleri icin en uygun kadikoy mekani.
  • kadıköyde bulunan hobby shop / cafe.

hali hazırda dükkanda satılık olan her kutu oyunundan bir adet açık olanı bulunmakta ve istendigi gibi cüzzi bir ücret karşılıgı oynanabilmekte. aynı zamanda oyun mühendisi'nin kendi üretimi olan board / kart oyunlarını da oynayabilirsiniz.

http://www.oyunmuhendisi.com/
  • magic , frp , board game ve benzeri tarz eğlence faaliyetlerini yapma imkanı sunan güzel mekan
  • bugün gördüm ki kadıköy de, sevgili ile oturulup keyifle go oynanarak saatler geçirilebilen güzel bir mekanmış burası. hatta bağımlısı olduk ortamın, hep ordayız bundan sonra.
  • bir suru kutu oyunlari var, "ben bu oyunu oymak istiyorum" dediginizde cart diye ambalaji yirtip kutuyu aciyorlar.**** insanin icindeki oyun askini arttiran mekan.
  • oyun meraklısı bir insanın mutlaka gidip görmesi, o ortamda kendini kaybetmesi gereken güzel mekan. magic the gathering'den fasulyecicilik gibi egzantrik oyunlara kadar her türlü şeyi bulmak mümkün. kadıköye böyle biryeri kazandırdıkları için işletenlere bir kez daha saygı duydum.
  • koca koca adamları masabaşına toplayıp magic turnuvası yapan mekan. adamlara bakıp çok pis özendim hatta. round aralarında hararetli bir şekilde konuşuyorlardı dönen round hakkında. sonra öteki round başladı, bir tanesi aldı kocaman bir salata tabağı, huzurlu ve keyifli bir şekilde kardı kartlarını.

biz de girip oyun oynayacaktık lakin yer bulamadık bu amcalar yüzünden. keşke mekan biraz daha büyük olsaydı da bizi de buyur etselerdi içeriye.
  • kadıköy'ün magic cenneti.
  • kadıköy'ün yıllar önceki geçit cafe'sinin magic* kültürünü katlayarak coşmuş oyun mekanı. envai çeşit oyunu ve bu oyunların müşterileri olsa da asıl bir magic yuvasıdır. son zamanlarda draft, sealed, vb. turnuvaları haftasonları çılgınca artmıştır. şahin de tekrar bıyık bıraksın kampanyası başlatacağız.
hesabın var mı? giriş yap