şükela:  tümü | bugün
  • 2 katli olarak düzenlenen, masa ustu oyunlarda cigir acmis kafe. frp merepe zirveleri icin en uygun kadikoy mekani.
  • magic , frp , board game ve benzeri tarz eğlence faaliyetlerini yapma imkanı sunan güzel mekan
  • bugün gördüm ki kadıköy de, sevgili ile oturulup keyifle go oynanarak saatler geçirilebilen güzel bir mekanmış burası. hatta bağımlısı olduk ortamın, hep ordayız bundan sonra.
  • bir suru kutu oyunlari var, "ben bu oyunu oymak istiyorum" dediginizde cart diye ambalaji yirtip kutuyu aciyorlar.**** insanin icindeki oyun askini arttiran mekan.
  • oyun meraklısı bir insanın mutlaka gidip görmesi, o ortamda kendini kaybetmesi gereken güzel mekan. magic the gathering'den fasulyecicilik gibi egzantrik oyunlara kadar her türlü şeyi bulmak mümkün. kadıköye böyle biryeri kazandırdıkları için işletenlere bir kez daha saygı duydum.
  • koca koca adamları masabaşına toplayıp magic turnuvası yapan mekan. adamlara bakıp çok pis özendim hatta. round aralarında hararetli bir şekilde konuşuyorlardı dönen round hakkında. sonra öteki round başladı, bir tanesi aldı kocaman bir salata tabağı, huzurlu ve keyifli bir şekilde kardı kartlarını.

biz de girip oyun oynayacaktık lakin yer bulamadık bu amcalar yüzünden. keşke mekan biraz daha büyük olsaydı da bizi de buyur etselerdi içeriye.
  • kadıköy'ün magic cenneti.
  • kadıköy'ün yıllar önceki geçit cafe'sinin magic* kültürünü katlayarak coşmuş oyun mekanı. envai çeşit oyunu ve bu oyunların müşterileri olsa da asıl bir magic yuvasıdır. son zamanlarda draft, sealed, vb. turnuvaları haftasonları çılgınca artmıştır. şahin de tekrar bıyık bıraksın kampanyası başlatacağız.
  • kendi yarattiklari yani muhendisliklerini yapip sunduklari oyunlari da var. tv'de koca bir program yapip, oyunlari, kartlari, kafeyi uzun uzun anlattiklarini gordum.

en cok vurguladiklari sey de haftanin her gunu oyunlari oynamak ya da ogrenmek uzere oyunseverleri oraya bekledikleri. mutlaka gelin ve ogretmek icin hevesli ekibimizle tanisin diyorlardi.

kendi oyunlarinin testleri icin de cok hevesliler, hatta bir fincan icecegi de hediye ediyorlarmis. gulucuk.
  • extended oynanıp oynanmadığını merak ettiğim mekan. hayır, deckleri kapar giderim sopayı kafama gözüme vura vura atmasınlar mekandan. 3. edition diyorum, ice age diyorum, alliance diyorum, mirage, tempest diyorum dinazorum gençler ben...

arasıra önünden geçiyorum kendine doğru çekiyor beni. ne zamana kadar dayanabilirim meçhul.

özet olarak: eski (çok eski) kartlar ile oynayabiliyor muyuz oynayamıyor muyuz?