şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rahat insanlardir. gunumuz toplumunun sozde basarili insan taniminda asla yerini almayanlardir. populer olanin degil arzularinin pesinden kosmaktir oyun oynayamamak, oynamamak. hirs, kiskanclik, ofke cok uzaklardadir. sirf bu tarz duygulari icinde barindirmadigi icin ruhsuz, artist gibi laflar soylenir ama bu oyunu da sikici buluyordur oyun oynayamayan insanlar. isine gidip para kazanip, bir aylik maasini bir gunde yedikten sonra, yirmi dokuz gun boyunca kasar ekmek yemektir. hayatta en cok kullandigi soru kalibi neden olmasin? 'dir.
 • asırlar önce ilk bilgisayarına sahip olduğunda bir hayırsever bilgisayarına gta kurmuştur. oyuna iki kere başlayıp becerememiş sonra da başka hiçbir oyunda şansını denememiştir!

  çok mu şey kaçırmıştır?
 • masiva ile meşgul olmayan insanlardır.
  ancak şunu belirtelim ki oyun oynamayarak tasarruf ettikleri zamanı ne ile dolduruyorlar o önemli.
 • oyun dediğiniz halk oyunu, dans veya bu kategoride herhangi bir şeyse benim o! öyle odun genler almışım ki ailemden en basit dansta bile çuvallıyorum. her fırsatta anne babama bunun için çemkiririm (bkz: mutlu musunuz verdiğiniz genlerden he?) (bkz: mutlu musunuz)
 • hayat oyunuysa sözü edilen; hem çok dürüsttür, hem de katakulli çevirmek bile üşenme sebebidir onun için.
  pc oyunundan söz ediyorsak; arkadaşlarıyla mario oynarken bile ilk uçurumdan düşen, bu yüzden özgüvenini ve merakını yitirmiş insan olabilir.
 • :( insanlar kategorisine değil "onlar" kategorisine girerler.
 • uzun yıllardır anlayamadığım bu gerçeği şuan farkettim. oyun oynayamıyorum, tabi cep telefonumdaki temple run vs. dikkat gerektiren oyunlar dışında. hani bazı oyunlar vardır, el becerisi ve oyuna hakimiyet gerektirir. bir de oyunu benimsemek, sevmek gerekir. bu savaş oyunlarında vs. çok oluyor. ben bu tür oyunları oynayamıyormuşum.

  küçükken counter strike oynamaya çalışan ve düşmanımı değil kendi takımımı vurmaya çalışan o kişilerden biriydim ben :d insanlar nasıl bu tür oyunları oynar aklım almıyor.. stres oluyorum arkadaşım. yapamıyorum yani, o yetenek yok. ya da bilmiyorum kafam mı almıyor :d kısacası.. iyi ki de oynayamıyorum çok zaman yiyor insafsızlar.