şükela:  tümü | bugün
  • ormanda saklambac oynayan ve agir cekimle size dogru kosan sevgili
  • ayni zamanda cizgi filmlere de bayilmasi olasi sevgili tipidir.
  • ''op kasıyorum sen uzan bilare ilgileneceğim ben seninle'' demesi kuvvetli ihtimal sevgili animasyonu.
  • beni wow'a ve pes'e başlatan ve sanırım yakında heroes 6'ya da başlatacak olan insan(lar).
  • cok sevilmesi gereken sevgili. fifa oynarken sarılmaya kalkmayın, önünden geçmeyin ama önünden geçmemek için saçma sapan hareketler yapıp dikkatini de dağıtmayın. uncharted, assassins creed vs oynarken sürekli arkadan, bence söyle yap, bence surdan git gibi tavsiyeler vermeyin, bir de en yakın zamanda fifayi ortalama oynayacak kadar öğrenin. cok mu şey istiyoruz amina koyim!
  • cinsiyeti kadın ise, candır can. oyun oynayan sevgili, gitar çalan sevgili, yazı yazan sevgili de bu kapsama girebilir. sabahtan akşama kadar bi cafede oturup, sonra bi bara geçip, sonra da ortamın en yavşak canlı müzik mekanında sonlandırarak günlerini geçiren pek çok sevgiliden makuldur. age of turnuvaları falan yapcan onla. of of of.
  • video oyunlarıyla büyüyen bir erkeği fark etmeden kendine tekrar aşık edebilen kadın modelidir.
  • kendinizi çok kötü hissettiğiniz, konuşmak istediğiniz ve ilgi beklediğiniz zamanlarda 72 saat aralıksız oyun oynayabilen* modeli hiç de sevimli olmayan sevgilidir.aynı sevgili aynı takımda pes oynarken yenilen golü sizin üzerinize yıkabilir, beraber oynadığınız futbol menajerlik oyununda takıma verdiğiniz antrenmanı* inatla değiştirebilir de.bazen yeter arada uyu yemek ye demek isteseniz bile eğer oyun oynarken tanışmışsanız ve sevgiliniz oyun oynarken her türlü çirkefliğine mızıkçılığına rağmen aşırı tatlıysa, kızamazsınız.ters bi zamanınızda aha level atladım ya çok mutluyum derse kafa atmak isteyebilirsiniz tabii.
  • telefonu hoparlöre alıp klavyenin yanına koyan, gözünü oyuna, kulağını sevgilisine veren sevgilidir. fakat ne yazık ki karşı tarafın kulağı sevgilisinin klavye sesinden hiçbir şeyi duyamaz.