*

şükela:  tümü | bugün
 • en sevdiğim ve severek takip ettiğim oyun kanalı. selim abiyi yakından tanırım ve oda beni tanır. ara ara telefondan olsun,skypeden olsun muhabbet ederiz.
  kendisinde radyocu sesi vardır. oyun yeteneği çok üst düzey olmasa bile izleyenlerin oyun için değil muhabbet için ve eğlenmek için geldiği yorumlardan anlaşılıyor ^^
  bakmanızda fayda var
 • burada ikamet eden youtuber. çeşitli oyun incelemeleri ve oynanış videoları yayınlıyor, genel olaram simülasyon şeklindeki oyunlar var gözlemlediğim kadarıyla. farklı bir tarzı var , tam bir mahallenin fırlama abisi şeklinde konuşmaları var buna gıcık olabilirsiniz de sevebilirsiniz de. çok fazla abiiiğğğ ve taklaya geldik lafını kullanıyor.
 • oyun günlüğü sayesinde tanıdığım youtube kanalı. ilk başta çok itici bir tip gibi gelmişti selim abi ama sonra çok sevdim takleji tayfaya katıldım. özellikle eastergamerstv ile olan videoları süper. tam kafa dengi, ailenin haylaz dayısı kıvamında.
 • bir youtube kanalı.

  klasik oyun oynarken, geyik muhabbetinin döndüğü, şahsi görüşümce en seviyeli ve en kaliteli youtube oyun kanalıdır.

  https://www.youtube.com/user/oyunportall

  (bkz: taklaya gelmek)
 • günde kesin 2-3 video yayınlayan kaliteli muhabbeti olan youtube kanalı.

  kanalın sahibi selim dede ise çok takla adamdır. olumsuz eleştiri içeren yorumlarım ile bazen kendilerini kırdığımı düşünsemde severek takip ediyoruz, edebilirsiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=7ghkdidrxny
 • yeni eğlencemiz. lan oyunu oynayan biz değiliz, ama oyun boyunca süren muhabbetler yüzünden sırf izlemesi bile zevkli, selim birader "taklaya geldikçe" kahkalarla güldüğüm çok oldu.

  selim'in yanındaki diğer elemanlar da, tunç da, mete de on numara adamlar muhtemelen, severek izliyoruz.
 • an itibariyle taklaya gelen kanal. tam bir video izliyordum adamın hesabını tak diye kapadılar, yazık oldu.
 • tam "ulan bu adam da bodrum'da yaşıyormuş, gidip tanışayım muhabbet birine benziyor" diye düşünürken adamın kanalı taklaya geldi iyi mi? umarım sorun her ne ise çözülür, zira çoluk çocuğun gırla olduğu oyun videosu çeken tayfadan kayda değer birkaç isimden biriydi.
 • küfürsüz, samimi, kaliteli, eğlenceli youtube kanalı. kanal taklaya da gelse bir gün içinde tekrar açıldı. aynı durum bir daha yaşanmaz diye temin ediyorum 420 bin fanatik aboneye yazık. umarım kalitesini devam ettirir. mete, tunç veya cem'den başkası ile video çekince bozuluyorum ama.

  bir de bsc benzeri kanal açıp mete, tunç, cem ile beraber 4 kişi orada olsalar efsane olur.
 • 3 yıldır tanıdığım selim abimiin kanalı. kendisiyle aram iyi ve samimidir. temmuzdan beri 2-3 kere muhabbet etme şansımız oldu yoğunluğundan dolayı.

  dediğim gibi 3 yıl önce tanıştık. daha youtube'da 3-5 video atmış 10 civarında abonesi vardı. o zamandan beri tanırım. şunu da araya sokmam gerekiyor

  yok efendim "selim abiyi 100 binden beri tanıyorum hepinizi sikerim ulann" tarzı yorumlar görüyorum videolarının altında. dostum o iş öyle olmuyor. 1. aboneside olsan. her videosunu eksiksiz de izlesen asla bir youtuberi tam tanıyamazsın. %99'u her ne kadar " ben dışarda neysem burda da oyum" desede kesinlikle doğru değil.

  konumuza dönelim, 3 yıl önce daha yeni facebook sayfası kurduğunda oraya mesaj attım "abi elimde 2 tane oyun kodu var sana vermek istiyorum" demiştim.ordan başladı muhabbet. ben keyleri verdim,steamdan ekleştik,konuşmaya başladık,skypeden ekleştik ,facebooktan ekl.....

  beraber bir kaç videoda çekmişliğimiz oldu. birini yüklemişti kanala. age of empires 2 hd oynamıştık. bana videodan öncede,videodada " emrecim ben seni ezer geçerim haberin olsun" falan demişti. bende "yav he he" modunda takılıyordum. sonuç ne mi oldu ? tabii ki de ben yendim. aslında zor oldu. oyun 2-3 saat video ise 30 dk olmuştu. tam o benim şehrimi yıkarken ben atlılarla dümdüz etmiştim mekanını.
  geçtiğmiiz aylarda baktım, silmiş o videoyu. birkaç videoyu daha. e haklıda çünkü benim sesim afedersiniz bok gibiydi. o da şimdiki kadar iyi değildi video çekme işleriyle.

  selim abiye gelecek olursak.kendisi o saydığım %99'un dışında kalan %1'lik kısım. başımdan geçen bir olayı anlatınca sizde bunu anlıycaksınız.

  oyun portal 1-2 aylık aktifti. abone sayısı 100-200 arasında bir şeydi yanlış hatırlamıyor isem. bir gün selim abiyle mesajlaşırken bana "emre çok kötü bir şey oldu kanalı kapatmayı düşünüyorum" gibisinden bir şey dedi.sebebini sordum. kanala bot atıyorlar dedi. yahu nasıl oldu ne oldu derken öğrendimki. biri addmefast benzeri siteden selim abiye bot atmaya başlamış. istatisliklerden anlamış birden 10 katı yükselme olduğunu görünce. o çocuğu bulmuş.çocuğa neden yapıyorsun diyince "ağbii seni sevyom yardım etmek için yapıyomm" tarzı cevaplar vermiş. ama hala devam ediyordu. konuşurken "ben bu video olayını para için o için bu için yapmıyorum. sevdiğim için yapıyorum. böyle hileyle hurdayla yükseliceksem hiç olmasın daha iyi "diyordu.bu olay bir kaç gün sürdü.70-80 abone falan gelmişti fazladan. selim abiyi zor ikna ettim devam etmesi konusunda yoksa mazallah şimdiki 450 binlik kanal 450 olmadan kapanıyordu.

  bende oyun portal hakkında anlatıcak çok hikaye,olay ve bilgi var. tabi fazla uzatmamak adına burda kesiyorum.