• eskiden grafik olarak daha iyisi çıkacak beklentisiyle çıta hep bir üste taşınırdı.

pc zaten tamam da, ben biraz konsolcuyum.

ps1'den ps2'ye geçerken vay aq dedim. 2 den 3'e geçerken de vay aq dedim.
    3'ten 4'e geçerken de. ama 5'e gelince sadece "kısmen" vay aq dedim.

4k ve ray tracing oyun çağındayız. 8k ekranlar yavaştan genelleşiyor toplumda.

daha ne yapıcaz grafik olarak aq? 32k mı yapıcaz. horizon'daki aloy kızları toplayıp eve çaya mı gelecek?

vr'i da gördük. ee daha ne. unreal 5.1 motoru ray tracing'in ray tracingini yaptı. daha nedir?

grafik olarak ne çıkacak merak ediyorum.

oyun piyasası tamamlanmadan yarım yumalak piyasaya sürülen oyunlar ve day 1 patchlerden sıkıldı. oyunu bitirmeden nasıl satabiliyor bu firmalar.
    oyunda ki boka bile bu kahverengi bir de pembesini yapalım diyen renk skini yapıp para kazanan yapımcılardan sıkıldım. sıkıldık.

hikaye nerde? bitirmişlik hissi nerde?
    sentetik olmayan gerçek hikaye nerde? heyecan ve sürükleyicilik hissi nerede?

oyunları bile parçalara bölüyorlar. part part satalım para toplayalım diye. final fantasy'i bile partpart yaptınız aq. fpsleri sömürüp lootboxlar çıkardınız. lootboxlardan kaç firma dava yedi. spor oyunlarını yarış oyunlarını para vakumu yaptınız. aksiyon oyunlarına season pass koydunuz.

neler oluyor aylin. ahuahuahuahua.
  • yapılan tüm oyunların birbirine benzeyişinin bir sonucu mudur yoksa yeni fikirlere, tekniklere yatırımın boşa sayılmasından mıdır nedir sürekli aynı şeyleri oynuyormuşuz gibi geliyor
hesabın var mı? giriş yap