şükela:  tümü | bugün
  • aldanmayın spamleyip geçiniz efendim. zira baştan aşağı dolandırıcılık kokan mesaja sahip sitedir.
  • buraya telefon numaramı verenin muhtemelen serefi haysiyeti hicbirseyi yok .
  • başvuru yapmadığım halde oyunculuk başvurunuz onaylanmıştır diye mesaj atan site. kesinlikle kişisel bilgilerin verilmemesi gerekiyor.
  • yarın gel gotda akgezen olarak işe başla diye sms gönderen sahte site. girip çıktığımız website'lara dikkat etmemiz gerektiğini bir kez daha göstermiştir. kim bilir hangi foruma ya da siteye üye olurken telefon numaramız bu sahtekarların eline ulaştı. şu anda hiçbir şekilde gönderdikleri sms'e yanıt verme, website'larına giriş yapma gibi bir eylem yapmadım. umarım bir sıkıntısı olmaz.
  • 75 yaşındaki teyzeme atmayın bari. foto
  • az önce bana da mesaj geldi bunlardan. ulan dedim ben hiçbir yere resmimi yollamadım veya bunun için başvuru yapmadım.

sizden bilgi isteyen bölümün en altında '' bizi sosyal medyadan takip edin '' ibaresi var. twitter, facebook, instagram linki vermişler. tıklayayım bakalım kimmiş bunlar diye, içi boş linkler. seni yine bulunduğun sayfaya yönlendiriyor.

uzak durun, her türlü hile hurda var.
  • acaba böyle mesajlar hiç polislere, emniyet müdürlerine falan gitmiyor mu diye aklıma düşen hede.

biz şikayet etsek iki sene geçiyor üstünden, bir bok olmuyor.

savcılar mavcılar hiç haber almıyor mu böyle dolandırıcılardan?
    bir araştırsınlar, soruştursunlar, belki oyuncu olur paraya para demezler yav.
  • bana da az önce gelen sms.
    diziyapım diye bir yerden geldi.
    bu adrese sözde oyunculuk başvurusu yapmışım, ön eleme seçmelerine bekliyorlarmış. linke 2 adet fotoğraf yükleyin fln diyor.

ne boş adamlarsınız ya, bir bitmediniz.