şükela:  tümü | bugün
  • çok hoş oyun incelemeleri yapan, muhabbetleriyle kendilerine bağlayan, oyun boktan bile olsa o muhabbet ile o samimilik ile kendini 20-30 dakika dahi izletebilen 2 arkadaşın kurduğu site.
    youtube'dan da takipçileriyiz.

http://www.youtube.com/oyunefendi (eski channel'ları)
    http://www.youtube.com/oyunefendi2 (yeni videoları yükledikleri yeni chanell'ları)
  • konsol üssü yokluğuna ilaç video-oyun blog. epey eğlenceli ve oyun hususunda entelektüel iki arkadaş sunuyor, ağızlarına sağlık.
  • iki muhteşem insanın mükemmel muhabbeti, engin oyun bilgisi ile yapılan oyun hakkındaki görüşlerini yayınlandığı youtube kanalı. bu kanal türkçe değil de ingilizce yapılsa yüz binlerce abonesi olabilecekken bu şartlar altında yaklaşık beş bin aboneleri bulunmakta. belki onlar için dert değildir ama sıkı bir takipçileri olarak ben üzülüyorum. kendileri için milyonlarca abone diliyorum. bir günde buluşup şöyle uzunca muhabbet edip, büyük yayıncı şirketlere beraber sövmek istiyorum.
  • sabaha kadar dinleyebileceğiniz muhabbetleriyle gerçekten güzel göz atış videoları çeken youtube kanalı. keyifleri istediği zaman video çekmeleri sebebiyle bazen haftalarca boş kalsada kanalları videoların kalitesi bunu telafi etmekte. umarım ilerde daha geniş kitlelere hitap ederler.
  • güzel ve kaliteli içerik sunan bunu maddi bir gelir yerine hobi olarak yapan insanların kurduğu harika site. youtube kanalları ve siteleri gayet takip edilebilir kaliteye sahipler özellikle aralarındaki konuşmalar ve izleyicinin sorularına yanıt vermeleri olumlu yanlarından birisi.
    youtube kanalları; http://www.youtube.com/oyunefendi2
    siteleri; www.oyunefendi.com
  • önüne gelenin oyun kanalı açtığı youtube'da takip edilesi az sayıda kaliteli kanaldan biri.
  • türkiye'de karşıma ilk çıkan gaming temalı youtube kanalı, türk youtube'unun tartışmasız en iyi işlerinden, silvyo da ömer de ayrı ayrı muhabbeti müthiş insanlar.

genellikle oyunlara göz atış'lar çekerken film, dizi, müzik gibi pek çok farklı konuda keyifli sohbetler etmekteler.

2012'den beri ilgiyle izliyorum. 2. 3. turları atmışlığım var bütün videolarına. takipçisiyiz.
  • 2011'den beri takip ediyorum. lise 1. sınıftaydım şimdi 24 yaşında adam oldum. hemen hemen her yıl birçok videolarına döner bakarım tatil dönemlerinde. insan valla özlüyor.

youtube'un ayaklarına taş koymasından dolayı 2000-3000 kişi arası izleniyordu videoları, bu sebepten şevkleri iyice kaçmıştı zaten. üstüne silvyo'nun ismini her klipte görür olduk yani adamın işleri açıldı bayağı iyi gidiyor bu aralar.

ama kendi yaptıkları hatalarda var, yok değil. göz atış isminden kurtulmaları lazımdı. göz atış kavramı çok 2011 kalıyor, sanki dandik bir derginin samimiyetsiz oyun inceleme videosu izlenimi veriyor. birde bu adamlar kamera karşısında deli gibi konuşabilecek kişiler değil. silvyo, ömer olmadan kendi başına video yapmaya başlayınca biraz daha gitti albenisi. sivyo'ya suç atmıyorum ama birşeyler paylaşmak istiyor ve alışkın değil. bir nevi kendi kendine konuşmak bu ve bende yapamazdım. beni çağırsaydı ömer olmadığında iyi konuşurduk, zaten aynı kafadayız ömer'le devil may cry akar swh
    ayrıca videolar arası süreler çok uzundu, bazen çok kısa. bi' dönem oluyordu 5 ay video atmıyorlardı. bir dönem oluyordu ota boka ne çıktıysa iyi kötü fark etmez her şeye video çekiyorlardı. gerçi şimdi düşününce keşke çekseler yine. ama düzen olmazsa youtube bunu beğenmez.

üzülüyorum tabii ki ama herhalde gitmesine en sevindiğim kanal da bu oldu. adamların işleri güçleri var ve iyi gidiyor. herkes hayatına devam etmek zorunda, gül gibi yaşayıp gidiyorlardır işte. arada ayda bir yılda bir video yapsalar fena olmaz. çok hoşlarına giden oyunlar oluyor illaki onların yapsalar çok iyi olur çünkü videoları tekrar tekrar izlemekten artık ezberler oldum ve yavaş yavaş izlenilmez hale gelmeye başladı :(
    red dead 2, dark souls 3, yeni assassin's creedler istek parçalarım.
  • bir gün bir şey olur diye sevdiğim videolarını arşivlediğim kanal. yukarıdaki entry'nin dediği gibi, silvyo'nun ismini bir süredir müzik kliplerinde bol bol görüyoruz, işleri iyi gidiyor belli ki. ama insan özlüyor yahu. 1000 kişi yuvarlanıp gidiyorduk ne güzel. umarım bir gün geri dönerler.