şükela:  tümü | bugün
 • sinan akkol,serpil uluturk,tugbek olek,guven catak,goker nurbeyler,berkant akarcan,olgay ertez,goktug yuksel gibi isimleri bünyesinde bulunduracak oyun dergisi.level kadar uzun ömürlü olmasını ummaktayım.
 • (bkz: acun gezer)
 • level dergisinde serpil ulutürk'ün köşesinin adı(ydı).
 • kısa zamanda büyük başarılar elde etmesini ve rahat rahat kendi ayakları üzerinde durabilmesini dilediğimiz dergi. isim seçiminin de gayet iyi olduğunu düşünüyorum; hem türkçe, hem sıcak, hem de konuyla gayet alakalı. bu arada, keşke berker güngör'ü de kadroya dahil olmuş bir şekilde görmek mümkün olsaydı.
 • artık her ay iki dergi almamıza sebep verecek olan türkiye'nin yeni oyun dergisi.kadrosu oldukça sağlam.başarılı olacağına inanıyorum.kadroyu gökhan batu ve berker güngör gibi isimlerle sağlamlaştırırsa imba olacak dergidir ayrıca.
 • bir anda buyuk basarilar kazanmayacagina inanmadigim dergidir. zira bilgisayar dergiciligi ve spesifik olarak oyun dergiciligi elektronik dergiler sayesinde dodolarin yolunu izlemeye baslamis halde. bunun yaninda bu kotumser niyetimi destekleyecek bir diger sebep de oyun dergiciligi konusunda fazla bir rakibin olmamasi turkiye'de. websitelerinden veya ingilizce asillarindan cevirilmis dergiler ile bu degirmenin suyu yuruyor ve acikcasi level'in ve dolayisiyla eski level ekibinin bu konuda farklilasmak gibi bir cabasinin oldugunu gorebilmis bir insan degilim.

  yani bu dergi ad degisikligi disinda eski level'in aynisi, bol resim asagi yukari ayni sifatlarla bir oyunun tanitimi ve buyuk sirketlerin cikarttiklari oyunlara sorgusuz sualsiz %90 ve ustu not verilmesi gibi ozellikleri tasiyacaksa, olacaksa ne anlami var yeni bir dergi cikartmanin. kendine ozel, kendine has bir havasi olmayacaksa bu derginin adi ha oyungezer olmus ha level olmus ha bilmemne olmus. benim en buyuk korkum budur. yoksa yalanci cikip kendine has bir havasi olan bir dergi bulursam acikcasi mutlu olurum ve sasiririm. zira artik bir derginin satisini saglayacak olan sey "en son oyunlarin haberlerini ve incelemelerini" vermek degildir, ben bunlari zaten actiontrip olsun bluesnews olsun bulabiliyorum oyunun piyasaya surulmesini takip eden birkac gun icerisinde ve hicbir yazili medya bu kadar cabuk bir bicimde tepki veremez - aylik veya hadi olsun haftalik yayinlardir bunlar. bu yuzden benim 5 milyonumu veya ne kadar olacaksa o kadar turk lirami hakedecek tek sey derginin icerisindeki kendine has geyiktir, eski gameshow taklidi olmayan bir geyiktir. veya oyunlara "cok guzel" vs.'den ziyade baska yorumlar yapabilen yazarlardir istedigim.

  umarim beni yaniltan bir derecede iyi bir dergi olur. simdiden basarilar zira isleri zor.
 • sitelerinde ofislerinin fotolarını da eklemişler. içim bir garip oldu. evin olarak gördüğün yerden ayrılmak (orası artık evin değilse başka ne olabilir ki?) , hayatının belli bir level 'ına gelmişken yeniden new game demek, bambaşka boss 'lar ile kapışmaya hazırlanmak...

  elimde derginin ilk sayısını tutuyorum, tee o zamanlara gidiyor aklım. yana yakına lighthouse 'u aradığım zamanlara.. gülümsüyorum.
  elimde derginin son sayılarından birini tutuyorum, o eski level 'ı göremiyorum.... üzülüyorum.

  ve diyorum ki,
  yeni oyunları galibiyet ile başlasın, sürsün ve hiç the end 'i görmesinler.

  oyungezer, yeni bir serüven ... yeni bir hayat dediğim dergi.
 • ilk sayısı kasım ayında okuyucularla buluşacak dergidir sanırım, bir aksilik olmaz ise...
 • bünyelerine cdoyun dergisinden göktuğ'yu da katmış dergi.* * *
 • sesimizi duyurun diyerek okurlarından her türlü ortamda reklamının yapılmasını isteyen samimi dergi.

  http://www.oyungezer.com.tr/content/view/55/69