• fatal frame oynamışlığım vardı. tamamen şifre, bulmaca çözerek ilerleme üzerine kurulu ama bilmeceleri de gizli yerlere koymuşlardı. bir yerden sonra kilitlendim, ve forum sitelerinden bir güzel şifreleri ve hileleri alıp ilerledim.
    oyun bitti.
    ohh be! iyi yaptım.
  • belki adam hile seviyordur dediğim hede.mesela ben pilav nohutu değil, yanında ki cin biberleri severim.oluyor böyle şeyler çokta şeyapmamak lazım.
  • üst not: saydıklarım sadece offline'da geçerli. online'da hile yapanın .......
    kullandığımda oyununa göre birbirinden bağımsız birkaç sebebi oluyor.

1. detaylarda boğulmak istemiyorumdur. ***
    2. hızlı bitsin istiyorumdur. ***
    3. sevmediğim birkaç özellik vardır ve onları işlevsiz kılıyorumdur.***
    4. belirli oranları arttırarak daha çok zevk alacağım bir deneyime getiriyorumdur.****
    5. karışık oyunlarda oyunu öğrenmek için kullanıyorumdur.*****
    6. oyunu bitirmişimdir, farklılık olsun diye bir de hileyle oynayayım isterim.**

hiçbir zaman gidip de oyunun temelini etkileyen god mode modunda hileler açmam sınırsız can gibi, sınırsız para gibi. ya da survival bir oyunda gidip "free crafting" modunda bir hilem olmaz. ama çeşitli değerlerle oynayıp gatherla daha az uğraşmayı sağlayabilirim. bu şekilde bana daha çok zevk veriyor oyun. herkesin isteği farklı. kimi de tam tersi, daha çok uğraştırsın deyip gather çarpanını azaltabilir.

birçok sebep var hile kullanmak için. online'da olmadıkça ve diğer oyuncuların hakkını yemedikçe, sanırım herkese bok yemek düşer.*
hesabın var mı? giriş yap