şükela:  tümü | bugün
  • akp ve erdoğan hayranı zor bir babadır. akp'ye oyunu atmazsan sana araba maraba yok der. bu durumdaki bir kişi ne yapmalıdır ne etmelidir merak içerisindeyim. bir tarafta araba sevdasına rağmen akp karşısına atarak gururlu hissetmek diğer tarafta bütün sene boyunca metrobüste sürünmek vardır. bahsi geçen araba polo.

http://www.strawpoll.me/15879278

edit: ortamlarda akp'ye verdim dersin kim bilecek diye düşünenler için oy bastıktan sonra kağıt ile selfie istenmektedir. eh diğer türlü dert etmem zaten bastım der geçerim.
  • salla arabayı aldıktan sonrada can sıkmayı bırakmaz öyle baba.
  • ortamlarda akp'ye verdim dersin.
  • hür ve onurlu duruşun adıdır metrobüs.
  • ben veririm bana alsın o arabayı yada parasını versin hiç zahmete gerek yok lapsss diye basarım akp ye oyumu .
  • kabine beraber girmeyeceğiniz için verdim de geç, kanıt olarak fotoğraf isterse hemen(veya öncesinde) twitterdan akp'ye oy basıp pusulanın fotoğrafını çekmiş bir çomarın çektiği fotoğrafı telefonuna yükle, onu göster. hatta yurtdışı seçimler başladığı için ortalıkta şimdilerde bile dolanıyordur mührün akp ve erdoğan'a basıldığı pusula fotoğrafları.
  • oğluyla arasına bile siyaset sokmuş,işe yaramaz düşüncelere sahip babadır, kötü bir örnektir.
    bırak arabayı,kendi geleceğini düşün ona göre ver oyunu. geleceğini sağlam temeller üzerine kurarsan arabayı sen alırsın babana, hem de içinden gelerek.yoksa kıraathane köşelerinde sürter baba parası yersin...
  • nahoş bir babadır.

buyur arkadaşım: https://midorikocak.github.io/pusula/
    seçim sonrası bir tur binerim artık.
  • babadan oğula nesil bunlar. babasının yoklamasını parti mitinginde patronu ya da ihale veren belediye başkanı alıyor. o sibop da aynı şantajı oğluna yapıyor.

(bkz: bi bitmediniz amk)
  • "arabayı boşver, paranın alamayacağı şeyler vardır" şıkkını işaretleyenlerle muharrem ince'nin yüzde 60 ile cb olacağını düşünenler aynı aşırı optimist kitle... ne güzel lan. dert yok tasa yok. davulun sesi uzaktan nağmeli gelirmiş.