• ortamlarda akp'ye verdim dersin.
  • salla arabayı aldıktan sonrada can sıkmayı bırakmaz öyle baba.
  • kabine beraber girmeyeceğiniz için verdim de geç, kanıt olarak fotoğraf isterse hemen(veya öncesinde) twitterdan akp'ye oy basıp pusulanın fotoğrafını çekmiş bir çomarın çektiği fotoğrafı telefonuna yükle, onu göster. hatta yurtdışı seçimler başladığı için ortalıkta şimdilerde bile dolanıyordur mührün akp ve erdoğan'a basıldığı pusula fotoğrafları.
  • hür ve onurlu duruşun adıdır metrobüs.
  • nahoş bir babadır.

buyur arkadaşım: https://midorikocak.github.io/pusula/
    seçim sonrası bir tur binerim artık.
  • oğluyla arasına bile siyaset sokmuş,işe yaramaz düşüncelere sahip babadır, kötü bir örnektir.
    bırak arabayı,kendi geleceğini düşün ona göre ver oyunu. geleceğini sağlam temeller üzerine kurarsan arabayı sen alırsın babana, hem de içinden gelerek.yoksa kıraathane köşelerinde sürter baba parası yersin...
  • babadan oğula nesil bunlar. babasının yoklamasını parti mitinginde patronu ya da ihale veren belediye başkanı alıyor. o sibop da aynı şantajı oğluna yapıyor.

(bkz: bi bitmediniz amk)
  • muhtemelen baba eski mücahit yeni müteahhittir.
  • çomar babaya yapılacak hareketi açıklıyorum.

1) muhtemelen fotoğraf isteyecektir. seçim günü geç git biraz. internette pek çok akp basılı oy pusulası çıkacaktır. onlardan birini kullan, onu gösterirsin. oyunu istediğine ver, arabayı da kap.

2) bu numara mümkün değilse, kendi kullandığını ispat şartları varsa,(yanına elini koy vs.)oyunu kullan fotoyu çek, sonra başkasına da bas, oy "geçersiz" olsun, arabayı kap.

babaya çomar dedim de kusura kalma, göte göt dedik.
  • şimdi, ben istediğime basıp arabayı boşverirdim. ama üşenmeyip başlık açtığına göre araba senin için önemli. baba da pusula ile selfie istiyor anladığım kadarıyla( bu arada bu cezaya tabi bir işlem bildiğim kadarıyla, yapmasan iyi olur ama şartı buysa pederin bilemem).

o zaman şunu yapıyorsun.

adım 1: akp’ye basıyorsun.
    adım 2: selfie çekiyorsun.
    adım 3: başka bir partiye daha basıp oyu geçersiz kılıyorsun.
    adım 4: akp’ye oy vereceğine emin olduğun bir aile büyüğünü ikna edip senin oy vereceğin partiye bastırıyorsun ( bir şekilde ikna et; “seni arabayla hastaneye, gezmeye vs götüreceğim” de ne bileyim, bul işte bir yöntem).

adım 4 uygulanamasa bile; baba mutlu, sen mutlu, senin oy vereceğin parti nötr (en azından mutsuz değil), akp nötr ( en azından mutlu değil).

edit: ekleme
hesabın var mı? giriş yap