şükela:  tümü | bugün
  • dürüst akp'lilerin başlatmasını umduğum kampanyadır.

kuzey kore, iran, mısır karışımı bir şey olmamıza ramak kaldı.
  • "dürüst akp'li"den sonrasını okumadığım hede.
  • şundan 4-5 ay öncesine kadar akpli olan eski akplilerden duyuyordum bunu zaten.

son 5 ayda bir parti en fazla ne kadar oy kaybedebilir?

seçimlerde göreceğiz.

min%30
    max%60 diyorum ben.
  • "oy veren ellerim feda olsun" gibi bir yanıt bulabilecek başlıktır. söz konusu parti ve destekçilerinin zihniyetini unutuyor olmalısınız.
  • anam ile birisini üst üste görsem suç anamdadır zihniyetinden buraya gelebiliyorsak umut var demektir.
  • marketlerde gündelik alışverişlerde bile 90 100 tl yi geçmeye başladığımızdan beri birçok akp li de duydum ben bu cümleyi.. son 2 senedir var bu..

akıllı adam, okuyarak tartışarak gözlemleyerek çözer herşeyi.. ki hayatta az hata yapmaktır temelinde yatan.. ya da zarar görmemektir diyelim temelinde yatan..

şimdi burda aptal da demek istemiyorum, cahil adam diyelim, hayatı sorgulama, düşünmez, gözlem yapmaz, ne yazık ki yaşayarak tecrübe ederek öğrenir.. geçte olsa kendini koruması gerektiğini fark eder..

ama her insan nasıl olursa olsun bir gün anlar, görür gerçekleri..

şimdi herkesin cebini yakıyor market alışverişi 2 yıldır.. üstelik muhalif kesim bu ülkede iyi kötü durumu daha iyi olan kesim.. yani beşiktaş kadıköy çankaya gibi ilçeler muhalif kesimin kalesi aynı zamanda da gelir düzeyi en büyük ilçeler konumunda türkiye de.. eee.. bu da şu demek, enflasyon ve ekonominin iflası muhalif kesimden çok akp lileri vurdu bu son 2 senede.. bu gerçek hep vardı aslında, ama cahil vatandaş ne zaman ki bunu gözleriyle gördü her markete girdiğinde işte orda uyandı.. kandırıldığını ve hiçbirşeyin iyiye gitmediğine uyandı.. kendi kendine uyandı hem de.. yaşayarak, tecrübe ederek..

işte halkın bu gerçekleri görmesine ve uyanmasına çok az kaldı artık.. sosyal medya yasakları tehditleri de bunu kanıtlıyor..kanıtlıyor kanıtlamasına ama, bir işe yaramaz artık.. herkes kendi kendine uyandığı için, online etkileşimi kapatsan bile farkındalık artmaya devam edecektir artık.. hatta bu tarz yasaklarla, es kaza oy alacakları gençleri de kaybetme ihtimalleri var.. internet sosyal medya, gençler için herşey demek çünkü.. bir insanın elinden herşeyini alırsan, tehditle sindiremeyeceğin, korkusuz bir nesil yetiştirirsin.. bu nesil de senin sonun olur..