şükela:  tümü | bugün
866 entry daha
  • 90’ların sonunda liseye giderken yayınlanan hapisane dizisi. anca tüm sezonlarını izledim. ve çoğu insanın aksine çok boktan olduğunu düşünüyorum. izleniyor, merek ediliyor ve eğlendiriyor. ancak aenaryo tam bir bull shit. herkes herkesi öldürüyor, kesiyor, sikiyor. adam kaç kişiye tecavüz etmiş, gammazcısına rahatlıkla yemek götürüyor. avukat, savcı, polis önüne geleni kesiyorlar ama adamı yine salıyorlar. gerçekte abd yasaları adamın götünden kan alır kan. sen tanık korumaya girmişsin ve müdür sallamadan senin ispiyonladığını rahatlıkla sana yemek vermesi için yollayacak öyle mi? yav bi siktirin gidin cidden. iyi ki o zaman izleyip de etkisine kapılmamışım.

kısaca: saçmalık.
  • benim için gelmiş geçmiş en iyi dizidir. karakter çeşitliliği açısından çok zengin ve her karakterin filmi yapılır o derece neredeyse hiç yan karakter yok. olay örgüsü çeşitliliği nedeniyle spoiler yemek imkansız neredeyse. en önemli kişi zannettiğin karakter ilk bölümde ölebilir çünkü yerini hemen dolduruyorlar. yanına yaklaşan dizi yok.
85 entry daha