şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir yazar ve

2 hafta önce verilmiş @eti cin uktesi bu.

notu da şöyle:
    hırt
  • öğretmen bir aktroll. engelle geç.
  • objektif bir yazar her önüne gelen troll değildir arkadaşlar mal olmayın.
  • yok arkadaşım, yine de troll. entrylerine baktım objektif bi yerden söylüyorum.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • kürt olduğum için özel mesaj ile kaçak elektrik, fatura esprileri yapmaya çalışan bir adet veri ve oksijen israfı. öğretmenmiş birde yazık günah o çocuklara. gerçi ülkenin her yerini bunun gibi niteliksizler işgal etmiş. kpss'den 45-50 puan alıp akp torpili ile hiç hak etmediği halde bu kutsal görevi eda etmelerine şaşırmamalı.
  • hangi göte göt desem gelip nickaltıma sıçıyor. özelden kaçak elektrik kullananları savunan adama hırsız deyince konu kürt olmaya çekiliyor. hevale geçiriyor kendi kendine.
    bu kadar savunmadan sonra faturanın tanımını yaptık alt tarafı. molotofu çekmiş gelmiş.
  • şu entry'i (bkz: #82208680) yazdıktan sonra bana şu şekilde mesaj yazan 0-6 yaş grubu.

"helal olsun kardeşim.
    bir gün elektrik bağlatırsan haber ver ilk faturanı ben yatıracağım.

bu arada aylık ne kadar harcadığını gösteren küçük kağıda fatura deniyor."

peki kendisi ne diyor? diyor ki; "kaçak elektrik kullananları savunuyor." tam bir kallavi yalancı ve aktrol. öğretmen olması ise bu ülke adına utanç verici bir durumdur. işte bunlar gibi akp'den torpilli olanlar yapılan yolsuzlukları, ihale ve rüşvetleri, israfları görmezler.

ben hem kaçak elektrik kullanlara, hem de tüyü bitmemiş yetimin hakkını, nice üniversiteli gençlerin geleceklerini feto ile beraber yok edenlere, ve işin ehli olmayanları en güzel yerlere atayanlara şerefsiz diyorum ve kendisine şu dörtlüğü armağan ediyorum;

mertlik ve dürüstlük hileyi yener,
    yalancının mumu yatsıda söner,
    ne hakim ne savcı ne doktor ol,
    yeter ki özü sözü bir doğru adam ol.

(g.tn başın oynamasın.)