şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sonra idam insan haklarına aykırı rere rörö! ya bırakın bu işleri. vurun kellesini gitsin. bu kızın psikolojisini düşünmüyorsunuz değil mi?
 • ya kurban oluyum şöyle başlıklar açmayın artık.
  biz küfür etmekten, iğrençliklerine sövüp hakaret etmekten bıktık.
 • bu pisligi dunyaya getiren anne baba da sorumlu. evlenirse belki adam olur dusuncesiyle nice kadinlarin hayatini zindan ettiler nice onarilmaz cocuklar buyudu. onlar da topluma karisacak ileride. kim bilir onlar ne gibi psikopata donusecek veya ne gibi fiziksel, psikolojik, cinsel şiddete maruz kalacak ve oylece yitip gidecek.

  allah belanizi versin ya. midem bulaniyor, kendi evladina kendi canından bir cocuga bunu yapabilen neler yapmaz? idam icin ne bekliyorsunuz ne?!
 • cezaevinin adaleti olayı çözecektir yakın zamanda. müsterih olun
 • yetkililer toplumu daha fazla bilinçlendirme konusunda önlem alma hususunu ne zaman gündeme getirecek acaba?

  bakın bu gibi suçlara dilerseniz ağırlaştırılmış müebbet verin, yine de önüne geçemezsiniz. bir ülkede eğer bu gibi utanç verici suçlar ısrarla işlenmeye devam ediliyorsa olayın kök noktasına inilmesi gerekmez mi?

  daha fazla kamu spotu reklamlarlar*, daha yoğun internet reklamları ile toplum bilinçlendirilebilir.
  pedofili suçluları kendilerini abd'de olduğu gibi halka beyan etmek zorunda bırakılmalı ki insanlar o kişinin riskinden haberdar olup evladını koruma altına alsın.
  pedofili suçlusu kişi bekarsa evlenemesin, evlenirse çocuk sahibi olamasın. hile-hurda ve gizlilik yolu ile evlat sahibi olanların evladı elinden alınsın ve kesinlikle geri verilmesin. çocuk sahibi olamazsa ortada taciz edilen çocuk kalmayacağı gibi bir sonraki nesile dna aktarımı işlemi tamamlanamaz ve bu bozuk dna yapısı yavaş yavaş topraklarımızda çoğalamaz hale gelir.
  elbette tüm bunlar yapılırken mutlaka ağırlaştırılmış müebbet tek ve değiştirilemez ceza haline gelmeli.

  maalesef bu bizim ve bir çok toplumun kanayan yarasıdır, bu haberden de okuduğumuz üzere geleceğimiz olan 1 evladımız daha onarılması zor, belki imkansız ruhsal yara almıştır.
  şahıs 18 sene sonra yeniden aramızda olacak. dilerse 1 gün isterse 20 sene sonra ölsün, bu kimin umurunda? önemli olan burada çocuktur, çocuğun yaşamı 18 sene sonra da düzelemeyebilir. yazık oldu, bir evladımızın daha karanlığa gömülüşüne tanıklık ediyoruz.
 • idam etmek o kişiye hediye vermektir bunu anlayın beyinsizler
 • hapishanede böylelerini hallediyorlar merak etmeyin.
 • yalnız 18 yıl kısa bir süre değil belki ama böyle bir yaratıklık, bu yaratıklığın kızının üzerinde bıraktığı psikolojik etki de düşünülünce çoook az.
 • (bkz: tecavuz eden yaratik)

  baskasina tecavuz etmesi orospu cocuklugunu ne milyonda bir arttirir ne de azaltir.
 • gün geçmiyor ki bir iğrenç başlık daha açılmasın.