• tanım: insanı insanlığından utandıran insanlıktan çıkmış insan müsveddesidir.

acab inanışı nedir merak ettiğim adamdır.

edit: sadece merak ettiğim için sordum arkadaşlar hemen kızmayın.
  • hamdolsun bugün de insanlıktan tiksindik.
  • dna sonuçlarından babasının kıza tecavüz ettiği kanıtlanmış vahim olaydır.

altına da yazar bir müsveddesi türkiye'de mahkemenin nasıl işlediğini bilmediğinden mütevellit yargı diyerek ahlak dersi satması da ayrı bir ironidir.

haberin vahameti apaçık ortadayken hala yargı kararı diyerek olayın hukuksal zeminini tartışmaya açmak aymazlıktır.

riyakar olmayın tecavüz bu ülkenin dna'sında var.
  • adam değildir hatta insan bile değildir. dna eşleştirmesiyle kanıtlanmış bir olay için mahkeme sürecini niye bekleyecekmişiz küfür etmek için, onu anlamadım? burada mağdur olan tek kişi, ilk tutuklanan 55 yaşındaki şahıs. küçük kızın mağduriyetini yazmaya gerek yok zaten, allah belasını versin senin gibi "baba"nın.
  • daha mide bulandırıcı ne olabilir ki derken hep daha kötüsüyle karşılaşmamız.
  • her şey insan olmakla başlar. evlat olsakta, anne olsakta, baba olsakta başlangıç insan olabilmek. bizler küçükken büyüklerimiz ile asansöre binerdik onlar bizimle sohbet ederdi şakalaşırdı. markete gidiyorsa gelin derdi küçük birşeyler alırdı. evine çağırır limonata verirdi, şeker verirdi. bizde poşetlerini taşırdık, bayramlarda yalnız bırakmazdık. gülümserdik işte. şimdi çocuklarımız gülmüyor, konuşmuyor, oynamıyor başkasına ısınmıyor kaçıyor. biz çocuklarımızdan kaçıyoruz. bu hale getirenlere yazıklar olsun. allah'a havale ediyorum. elimden birşey gelmiyor.
  • tiksiniyorum artık,midem bulanıyor. çok şey çaldınız lan insanlıktan.
  • haberi de okumayacağım, yorumları da. midem bulandı.midem bulandı. midem bulandı!
  • okurken kalbim ağrıdı, midem bulandı.
hesabın var mı? giriş yap