şükela:  tümü | bugün
  • okuduğumda midemi bulandıran habere konu olan ailedir.

ulan hiç mi insanlığınız kalmadı? hiç mi haysiyetiniz yok? böyle aşağılıkça bir şey olabilir mi ya? sapıklığın da bir sınırı olur arkadaş! mide de bir yere kadar geniş olur!

şimdi biz bunları asalım dersek barbar oluruz ya hani, abd'de olsa bir çok eyalette ağızlarına sıçarlardı bunların. ne yazık ki biz yapamıyoruz. anca kör boğazlarını besliyoruz. devlete asalak olmaktan başka bir halta yaramıyorlar. bunlara yemek alındığını bilirken vergi veresi gelmiyor insanın!
  • cinlerin gazına gelmiş ailedir. okumaya çalıştım hiçbir şey anlamadım bir de iki erkek kardeş varmış. anlamadım, anlamıyorum, anlamayacağım.
  • dindar nesil böyle olacaksa ben istemiyorum arkadaş. bunun yaptığını tinerci yapmaz lan!

--- spoiler ---

sende cin var. biriyle ilişkiye girmelisin, yoksa ölürsün dedi. o kadar korkuyordum ki anlatamam. karısı da bana cinler musallat olan bir kızı anlatıyor. o kızın iyi bir karı koca ile tanışıp, o adamla kadının kızla evlenip kurtardıklarını filan anlatıyordu. sonra beni istemiyor görünüyordu. kocası benimle birlikte olmak istediğinde bana ’birlikte ol, yoksa seni öldürür’ diyordu. yani ne yaptığını anlamıyordum. bir gün a.ö. tabancasını kafama dayayıp benimle birlikte oldu. evden kaçtım, yolu bulamayıp döndüğümde karı-koca beni dövdüler. a.ö., karısı ve ben zaman zaman aynı yatakta birlikte oluyorduk."

--- spoiler ---

girilen entrylerin azlığına bakınca memlekette çokta garipsenmediği hissine kapılmama sebebiyet veren ailedir.

++++: aahahaha birilerin zoruna gitmiş anlaşılan...
  • (bkz: #27318977)
  • cinsel ilişkiyle cin çıkarmaya inanan bir anne ve baba barındıran aile. bilindiği gibi cinlere sadece ateist tinerciler inanır, yoksa müslümanlar zinhar böyle şeylere inanmaz.
    neyse ki, sevgili devletimiz dindar nesiller yetiştirecek de, yeni nesil cinler, melekler, şeytan meytan gibi hayali varlıklara inanarak böyle şeyler yapmayacak.
  • yaptıkları insanlık dışı eylem ile sözlük yazarlarını gene alakasız bir noktada çatışmaya şevk etmiş ailedir.

arkadaşım bi sakin olun la adamların kanı bozuk laik olmakla dindar olmakla ne alakası var bunun.
  • hay laik nesil, dindar nesil muhabbetinizi sikeyim. iğrenç bir haberden çıkarımlar yapıp siyasi mesajlar vermeye çalışıyorsunuz. orada insanlıktan çıkmış bir orospu çocuğu var, siz nelerle uğraşıyorsunuz. mide bulandıran, bir erkek olarak bile okurken insanın tüğlerini diken diken eden, sinirden kalp krizi geçirtebilecek cinsten bir haber.

buradan islamiyete laf sokuşturmaya çalışan orospu çocukları; adam savunmasında sarhoşken yaptım diye kendisini savunuyor, şimdi başka biri de çıkıp dese "lan adam sarhoşmuş, alkol tüm kötülüklerin anasıdır, dinen haramdır, dindar olsa yapmazdı" dese, ne diyeceksiniz. beyninizi sikim. adamın insanlığını sorgulayacağınıza, inancını sorguluyorsunuz.
  • olayin vehametine degil de faillerinin musluman veya laikçi olmasina takmis insan bozuntularini ortaya cikarmistir.

ulan nasil bi nefret var icinizde nasil kaybettiniz bu kadar karakterinizi ?
  • kafamı karıştıran entry. şimdi kadın gidiyor çocukların arkadaşının annesine sen bu kızı benim kocamla evlendir benim kumam olsun diyor. sonra anne bunu reddediyor ama kızın yine o aileyle kalmasına izin veriyor. gerekçe de adam kıza öz babası gibi bakacakmış. nasıl çarpık ilşkiler bunlar anlamadım ki.
  • rusya'da komünizm çöktüğünde, ülkemizin komünist/sosyalist/marksist vs. tayfası omuz silkip "onlar gerçek komünist değildi zaten" deyip kapatmışlardı işi. belki de kendilerince sağlam argümanları vardı.

şimdi bir haber okuyoruz. adam belli ki kafayı çüküyle bozmuş. bu ülkenin kimliğini taşıyor. niyetini gerçekleştirirken de cin falan demiş. törenin bazı argümanlarını kullanmaya kalkmış, hepsi bir yana basbayağı silah zoru kullanmış, alkol falan da almış.

kazayla "cin" lafı geçti diye, bu adamı ne demeye koyu ve basbayağı müslüman, yaptıklarını da o dinin getirisi olarak kabullenmek zorunda kalıyorum, onu anlamış değilim ey sözlükçü. bu ülkede hergün bir sürü cinsel istismar suçu işleniyor. bunların hepsi bu suçları islâmiyet yüzünden mi işliyor? hepsi beş vakit namazında niyazında, camiden çıkmaz adamlar mı?

bir insanın "kanı bozuk" olması ihtimali yok mudur? habere konu olan adam, nasıl bir dindarlık göstermiştir, biri bana izah etsin. adamda içki var, zor kullanmak var, insanları kandırmak için yalan söylemek var (sende cin var hesabı) dinde olmayan ne varsa adamda var... gel gör ki tecavüz için kandırırken ağzından "cin" kelimesi çıktı diye, dindar oluyor adam. bu dindarlık ne kolay şeymiş... benim bir sürü ateist tanıdığım var, birşeye şaşırınca "allah allah" diyor veya konuşurken "vallahi" diyor.. bu sözlüğün kafa yapısına göre bu memlekette ateist de yok anasını satiim, hepsi müslüman. baksana, ağızlarından "allah" çıkıyor.

duyan da bu dinsiz veya din düşmanı tayfanın pir-ü pak, tertemiz insanlar olduğunu zannedecek. ulan senin zihniyetinin sosyete partilerinde, bazı zengin ailelerin evlerinde, barlarında, bar çıkışlarında, beyoğlu'nun batakhanelerinde kimlerin neler yaptığını bilmiyor muyuz? hepsi müslüman, hacı hoca insanlar mı bu insanlar. bu haberde konu olan işler kötü işler de, evli barklı adamların pavyonlarda pavyon karılarıyla takılması, kimisinin ileri gidip travesti peşinde koşması normal mi?

hem seni medyan gazlamıyor mu bu milleti cinselliğe? tecavüz konulu dizileri çeken, erotik temalı dondurma reklamları çeken, hemen bütün kliplerde heryeri cıscıbıl karıları sürekli gösteren, insanların gözüne sürekli olarak "seksi kadın" sokuşturan benim zihniyetim mi? insanları hem "sekse gazlayıp" sonra da gösterdikleri sapkınlıkları "aaa islamiyet yaptı canım" deyip kenara çekilmeyi sen kendi aklına sığdırabilirsin veya bize yedirmeye çalışabilirsin tabi ama biz yemeyiz. neyin nereden kaynaklandığını biliyoruz çünkü.

bu habere konu olan adama, adam gibi bir dini hayat, dini telkin sundun mu da faturayı bana ciro ediyorsun.

bu haberde birşey daha gördüm, onu da ıskalamak istemem. bu ülkede alnına silah dayanan herkes, herşeyi yapıyorsa ve hiç itiraz etmiyorsa biz de işimizi böyle halledelim bari. adam kadına silah dayıyor, muradına eriyor. karısını zorluyor falan.o kadar gitmeler gelmeler. kimsenin aklına polise gitmek gelmiyor nedense? silahı dayıyorsun, yap diyorsun yapıyor. sonra silahını cebine koyuyorsun ama kimse seni şikâyet etmiyor. bütün bunlar doğru olsa bile, sırf insanlara "mağdur olunca polise gitme alışkanlığını" vermediği için yine bu sistem suçludur.