şükela:  tümü | bugün
 • çok muhteşem ifade. davaya gerek yok deniz bulutsuz suçluymuş demek. şaka gibi ifade.
 • hukukta "hayatın olağan akışı" diye bir kavram vardır.

  kadın verdiği ifadede "ozan güvenin kendisini eve kapatıp 1 saat dovdugunu söylüyor."

  düşünün biri sizi eve kapatıp bir saat dövüyor sonrada şoförünü arayip deniz hanımı eve bırak der mi ?
  hadi adam psikopat diyor.

  evde bir saat dayak yediğini söyleyen bir kadın hicbirsey olmamis gibi 1 saat dayak yiyip , sonrada adamın şoförünü bekleyip eve gider mi ? bi taksi tutup kaçıp gitmek daha mantikli değil mi ?
 • tam tahmin ettiğim gibi. yazık oldu, boşu boşuna el birliğiyle harcadınız ozan güven’i...

  (bkz: kadın milleti)
 • olayla ilgilenmiyorum ama ozan'ın şoförünü görünce geldim. bu insanlar nasıl bir kafa yapısına ulaşıyor da hayatlarına şoför sokuyorlar. adam sevgilisini şoföre bıraktırıyor. ayrıca kadın da kendi gidemiyor evine başkası götürüyor. tüm bu yaşananlar da toplasan en uzak mesafe 30 km filandır. valla hayat kimseyi şoför tutacak yoğunluğa ya da kaygıya sokmasın. yazık valla.
 • çocuktan değil şöförden al haberi dedirten hadise.
 • olay çok karmaşık bir hal almış sanırım. her taraf yalan dolana bulanmış. ama bu kadının iftira atmış olma ihtimali de var, ozan güven'in darp etmiş olma ihtimali de. mahkeme karar versin sonra yazın bunca entryi. mal gibi, koyun gibi birbirinizin arkasından giderek nefret kusmaktan ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum. bu ülkenin en büyük problemlerinden biri de linç etme sevdasıdır. önce olayı anlayın, sonra başkasından dinleyin, sonra görün, sonra sebebini anlamaya çalışın ve hala makul bir şey çıkaramıyorsanız o zaman bir şeyler söyleyin. bu nedir böyle, nereye varabileceğinizi sanıyorsunuz? anlamıyorum.

  umarım adalet yerini bulur.
 • özel üniversite hukuk mezunu avukat tarafından tanığa öğretilen ifadeye benziyor.

  kısaca ne derler:

  hayatın olağan akışına aykırı.
 • insanların ön yargılarını yıkmak atomu parçalamaktan daha zordur. olayın tarafı kadın olduğunda karşı tarafa kulak kapatıyoruz. istiyoruz ki kadın dediyse doğrudur. ama kadın var kadın var. günümüzde kadının beyanı esastır saçmalığıyla karşı cinsine istediği gibi davranan kadınlar türedi. burada ozan güven suçluysa cezasını çekecek ama masumiyet karinesini götünüze sokmadan olaylara yaklaşın
 • bir adamdan karakola şikayet edecek kadar dayak yiyeceksin sabahına da arabasını isteyip bir yerlere gideceksin. ilginç!
  şofor emminin bu dediği gayet ispatlanabilir olduğundan bu kısma inanıyorum.
  ozan güven biraz agresif bir yapıda olabilir diyenlere de soracağım entry girerken bile ana bacı takmadan en iğrenç küfürleri ediyorsunuz, o da salakça.
  kadın evet darp edilmiş ama karşı tarafta da adam darp edilince bunun adı niye kadına şiddet oluyor??? bu tip kullanımlarla bu olayı sabote edip emine bulutsuz gibi gerçek şiddet mağdurlarını gölgeliyorsunuz.
  bu olayda cinsiyet ayrımı yapmaksızın bildiğin 3. sayfa haberi karşılıklı darp. hem erkekler hem kadınlar beraber olacakları kişileri iyi seçmeli. seçebilmeli. seçme hakkı olmayan kadınlarsa işte onlar şiddetin en büyük mağduru.
 • tek şaşırdığım konu ozan güvenin şöförü olması.

hesabın var mı? giriş yap