şükela:  tümü | bugün
  • 1986 doğumlu, gelecek vaad eden bucaspor oyuncusu. genç yaşına rağmen olgun bir futbol oynayan bu futbolcu ilerleyen yıllarda daha büyük kulüplerde adından sıkça söz ettirebilecek potansiyele de sahiptir.
  • ankaragücü'nün son anda vazgeçmesinin ardından 200 bin tl karşılığında bursaspor'a satılmıştır. sezon başında kahramanmaraşspor'dan 150bin tl'ye alınmıştı.
  • 9 ağustos 2009 bursaspor kasımpaşa maçında yaptığı ortalarla balic'i anımsatmış olan futbolcu.sezon öncesi hazırlıkları belli ki kendisine çok yaramış ikili mücadelelerden galip olarak ayrılan taraftı,bursasporun sol ilerisi için endişe duyulmaması gerektiğini dün gösterdi ardında eren albayrak gibi bir alt yapı oyuncusunun bekliyor olması da son derece sevindirici bir gelişme.
  • sercan yıldırım ve volkan şen ile birlikte sezon sonu transfer edilmesi muhtemel bursaspor oyuncusudur. sezon başından beri takip ettiğim futbolcular arasında olan ozanı dünkü antalyaspor maçında stadda canlı izleme imkanı buldum. beklentilerimin üzerinde bir futbol oynadı. topun kendisinde olmadığı ya da pasif olduğu durumlarda bile sahada olması gereken yeri bilen, kendinden emin ve kararlı halini hissettim. biraz daha süper lig maçı oynarsa ya da kesilmezse diyelim(ki ertuğrul hocanın tam istediği tarzda bir görev adamı kendisi) bir kademe daha atlayıp istanbul takımları ve milli takımın da yolu açılabilir bu kardeşimizin.

ayrıca dün kendisinin antalyada yetiştiğini öğrendim çevremdeki insanlardan. sonra batman ve kahramanmaraş oradan buca ve bursa.. kesinlikle takip edilmeli ve izlenmeli. şuanda 23 yaşında.
  • (bkz: #14364389)
    (bkz: #15689422)

tam 13 ay olmus bizi birakip gideli. bucaspor arena stadinin acilis maciydi ama ozan'in bucaspor formasi altindaki son maciydi. corumspor'u 1-0 yenerken ilk yari gorev alan ozan, ikinci yarinin ilk 15 dakikasinda da formamizi islatip bursa'da aldi solugu.

kimse ondan boyle bir performans beklemiyordu ben de dahil. ama gecen sene ligin ikinci yarisinda ertugrul saglam'in neredeyse hic forma vermedigi ozan, gorunen o ki kendi almis formasini asili bulundugu yerden...

once besiktas, simdi de fenerbahce... birer birer yikiyor buyukleri. buca olimpiyat stadi'nin kocaman duvarinin dibinden rakip defanslari birer birer gecerek ilerlerdi bu deli fisek. simdi performansiyla buyuklere goz kirpiyor. gecen sene bu zamanlar sadece biz bucalilar biliyorduk onu. artik herkes biliyor...

edit:
    (bkz: 18 aralık 2009 beşiktaş bursaspor maçı)
    (bkz: 22 şubat 2010 fenerbahçe bursaspor maçı)
  • yanlış hatırlamıyorsam 150-200 bin dolara mal olmuş bir futbolcu, ayrıca bursaspor'a sürüyle puan kazandırmıştır.
  • anadolu'nun bağrından çıkıp gelen, kadife sesli türkücü ismi var onda. futbolcu olmasaydı mesleği belliydi.*
  • tabanca gibi futbolcu. hazır piyasa sercan yıldırım'a endekslenmişken sezon sonu bir kaç milyona kıyıp alsa haldun başkan getirse sami yen'e şu delifişeği.
  • milli takım'ın honduras ile yapacağı özel maça çağırılan yüzünün anatomisinden* midir bilemiyorum hafif biraz kiloları var gibi gelen yetenekli futbolcu, sene sonunda üç büyükler'in bursaspor'un kapasında bekleyeceği üç futbolcudan biri*
  • küçükken galatasaray taraftarıymış.

röportajı için:
    http://www.bursahakimiyet.com.tr/…?hid=42249&ypid=1