şükela:  tümü | bugün
  • seren serengil in , hakkinda , "aslinda onun 5 parasi yoktu , ben adam ettim zizi vizi" tarzindaki açiklamalarina , "ya seren serengil , 5 parasiz bi adamla beraber olur mu hiç ya" diye cevap vermiş aslanyürekli adam. * *
  • evcilik oyunu'nu sırf onun için seyrediyorum şu an. kızı dövecek gibi duruyor ama inşallah bir rezalet çıkarmaz.
  • anam adam şok etti beni.

şakır şakır ingilizce konuştu az önce... hem de telefonda !! tamam aksan türk ama olsun. oldukça akıcı ve doğru laflar etti abi. hatasız...

tipe bakmıycan arkadaş. bu da bana kapak olsun.
  • evcilik oyunu isimli programda, canlı canlı yolunacak kaz olacak adam. hatun fırçalamakla kalmıyor bunu sadece.

daha birinci gün: ozaaaannn bana para ver, alışveriş yapçam
    birinci hafta: madem istemiyorsun evi değiştirelim nilay, yenisini sen dekore et.
    birinci hafta sonu: herif hatuna gül alıyor. hatun tersliyor bunu. ardından şahane cümle.
    parmak işaret edilerek: madem öyle sen de kalıcı bir hediye al. bak parmak hala boş

abla helal olsun. daha önce duyardık da canlı canlısını görmek başka oluyor tabi.
  • çok komik adam hem de doğal komik. evcilik oyunu adlı yarışmada olduğu gibi olan bence tek kişi, diğerleri biraz kasıyor gibi.
  • şu anda survivorda nihat doğan'ın arkasındaki seyirciler arasında gözükmektedir.
  • klasik yakışıklılık normlarına uymamasına ragmen kendine has bır şirinliği olan zat.(kime göre neye göre)
  • seren serengil, mutlu evlilik günlerinde televole'ye verdiği röportajda bakın hakkında hangi hatırasını paylaşmıştı:

"yatak odasına da buzdolabı aldım, ozan'ın midesi kazınınca rahat etsin diye... bir gece bir tıkırtı duydum... ne oluyor dedim, kalktım.. bir de ne göreyim... ozan buzdolabının önüne çömelmiş bir tencere pilavı kaşıklıyor... buzdolabının kapısı da açık bu arada.... odanın ışığı yerine yani.... ayol gecenin bilmem kaçı... ilahi ozan..."