şükela:  tümü | bugün soru sor
  • önceleri entas olarak evrende dolaşan bu karakter helenistik dönem sonrasında grafik ile uğraşmıştır. dünyamız soğuyunca da bir freelance olarak çizmeye devam etmiştir. geçimini tasarım yarışmalarından sağlamaktadır. bitki örtüsü makidir.

yer aldığı son sergi:

(bkz: yok öyle kararlı şeyler şarkı sergisi)
  • galatasarayın mayıs 2018 seçimlerindeki başkan adaylarından. kendisi ocakta neredeydi acaba? şu noktadan sonra oyları bölüm özbekşn kazanmasına neden olursa şimdidem tüm taraftar nefretini kazanmış olacak hem de hiç başkanlık yapmadan bunu başaran ilk kişi olarak tarihe geçecek.
    bununla beraber mete ikiz, burak elmas ve random olarak bir yerlerin başkanlığına aday olup son anda vazgeçen adnan öztürk ile en etkili liste kendisinde gibi duruyor.
  • kim lan bu? hayvan gibi listeyle mayıs 2018 galatasaray başkanlık seçimine aday olmuş. umarım cengiz'in değil dursun'un oylarını böler
  • bir anda galatasaray başkan adayı olmuştur.
    güçlü bir liste oluşturmuştur.
    bu kimdir ?
    kimin adamıdır?
    ne yapmak istemektedir?
  • listesini inceledim, çok garip isimler var. mesela listedeki muhammed yasin çakmak yakın zamana kadar bir galatasaray forumunda dağlara taşlara fetullah gülen güzellemeleri yapan koyu akpli bir arkadaştı. diğer taraftan burak elmas ülker grubunda kuzey amerika bölgesi genel müdürü.
  • degil baskan profilinden yönetici profilinden bile uzak.

fatih terim düsmani adami listesinde bulunduruyor, fatih terim o adamin oldugu yönetim ile calismayacak biridir.

aday olarak mustafa cengiz'in oylarini bölüp dursun özbek'in ekmegine yag sürmektedir.

burak elmas gibi mustafa cengiz'in elinden tutmak istedigi ama hernedense birden mustafa cengiz'i sirtindan bicaklayarak karsisinda aday olmus garip biri de listesindedir.

gözümde dursun özbek > ozan korkut ve burak elmas
  • oha!!!
    yönetim kurulunda adnan öztürk, burak elmas, tuncay hunca vs var... şampiyonlar ligi gibi

galatasaray'ın yeni başkanıdır, hayırlı olsun
  • mevcut adaylar arasında en iyi listeye sahip aday. adnan öztürk, burak elmas, naci cansun ve mete ikiz özellikle çok önemli isimler. seçilebileceğini sanmıyorum ama galatasaray'ı mevcut ekonomik girdaptan çıkarabilecek ekip bence ozan korkut'un ekibi.
  • listesinde her devirden adam var.

faruk süren'in damadı..
    mehmet cansun'un oğlu..
    toprak ağası..
    adnan polat yönetiminden gazpromcu bir abi..
    ünal aysal döneminden isimler..
  • mevcut başkan ile birleşmeye çabalaması gerçekten ne kadar iyi niyetli olduğunun bir göstergesi. zaten 4 aday içinde listesi en kuvvetli isim.
    yıllardır hep istemişimdir, genç dinamik birisi başkan olsun diye. yağlı surat ve borucudan daha fazla oy alsın da başkan olamazsa da sorun değil, cengiz devam eder.