• kötü bir 45 dakika geçiren stoper. vardy 2. yarı üzebilir.
  • ılk 45 dk kötü oynadı 3 kez pozisyon hatası yaptı bir kez ayağı kaydığı için vardy pozisyon yarattı takım onun üzerinden oyun kurmamaya çalışıyor ama ozana güvenim tam ilk maçında heyecanlanmasi normal
  • itiraf etmeliym hakkında yanıldım. seyrantepe'de kendisini canlı canlı izlerken dengesiz müdaheleri ile devamlı penaltı yapma riski, top kontrolü ve zamanlama hataları nedeni ile kendisini beğenmemiştim ama gel gör ki erken yaşta emin adımlarla liverpool gibi bir takımda ilk 11 başlamıştır.

demek ki öğrenmem gereken daha çok şey var. milli takım adına gruru vericidir
  • korkarak oynuyor ,takımda çok zorunlu olmadığı sürece pas atmıyor umarım cesaretini toplarsın bir an önce yoksa bu seviyelerde çok tutmazlar seni
  • yaninda van dyke yada fabinho falan varken izlemek lazim
    ilk maci; timing vs hatalari yapmasi normal
    umarim seneye de liverpool da kalir van dyk yaninda piser liverpoolda kalici olur

fen lisesi bitirmis zeki haliylede ben elle tululur basarili bir cb olacagini dusunuyorum
  • thiago gerizekalısının hatalarını henderson bile kapatamıyor.
  • ozan gururumuzsun yiğidim işallah uzun yıllar o formayı terletirsin. maça gelirsek ilk maçı olması nedeniyle risksiz oynuyor. o yan pas yaptıkça ben kuduruyorum burda 2. yarı cengiz de girerse bizim için mükemmel maç olur.
  • bulduğu şansı ne kadar değerlendirirse değerlendirsin, yaşından ötürü 3-4 seneden önce rotasyon oyuncusu olacaktır. van dijk,, matip, gomez varken zaten klopp da ilk günden ilk 11 düşünmüyordur.

bu üç oyuncu da sezonu kapattığı için bu sene öyle veya böyle şans bulacak ama önümüzdeki sene rotasyon olacak.

asıl yarışacağı kişi rhys williams, ben davies.
  • premier lig için ağır bir stoper. o açığı da hamle oyuncusu olarak kapatmak zorunda ama henüz bir şey dememek lazım daha ingiltere'ye geleli 2 hafta olmadı. ilk yarıda 2 hatası vardı -ki birinde kaydı düştü. ikisinde de leicester net pozisyonları buldu ama değerlendiremedi. ama hissediyorum bugün gol atacak *
  • müthiş bir stoper, çok seviyorum ama liverpool seviyesinde değil. tepki geleceğini bilerek bir tık ileriye gidiyorum premier lig seviyesinde de değil. bu seviyeler için fazla sakar ve bu sakarlıkların affı yok premier ligde. çokça penaltı yaptırdığını ve hatalarından gol yiyeceklerini göreceğiz. umarım beni yanıltır ve iki yıl sonra göt oldum diye editlerim bu entryi.
hesabın var mı? giriş yap