şükela:  tümü | bugün
  • atom filmin kurucuların biri olup kısa filmler çeken, başarılı grafik tasarımlar icra eden, fanatik fenerbahçeli güzel insan.
  • kız olsam veririm, o derece yakışıklı bir fotoğrafçı ve instaboy.
  • madem ismini aratıp, ekşisözlükte olan yorum hoşuna gidiyor, keyifle paylaşıyorsun hikayende ozancım, benden de sana övgü dolu sözler gelsin, koltukların daha da kabarsın :))
    yeteneklidir, yaratıcıdır. sinemada ve sanatta daha çok içinde yer almasını arzulardım, haklı olarak ajans ticaret boyutuna daha fazla ağırlık vermiştir. başarılarının devamını diliyorum.
  • hiç tanımadığım ve ne ararken ne buldum dediğim, instagramda takibe aldığım, güzel paylaşımları olan biri.

hayır piçlikle efendilik arasında her türlü gideri olan, her kalıba girebilen bence gayet yakışıklı da biri. şu an itibariyle kimdir, nedir, ne iş yapar, neden daha önce görmedim diye araştırıyorum.

şimdilik tipini de, konuşmasını da, yaptığı işleri de, her türlü beğendim. insta dışında youtube üzerinde kanalı da varmış. hem instagramda hem youtube ortamında daha çok görsellik üzerine önerileri ve güzel paylaşımları var. çalışmaları güzel.

incelemelerim sonunda üşenmez ve unutmazsam burayı editlerim.
  • (bkz: atom film)
  • kısa sürede kendisinden çok şey öğrendiğim hemşehrim. teşekkür mahiyetinde bir entry girmek istedim. bu arkadaşımızı takip etmenizi öneririm efendim. size fotoğraf ve video konusunda çok şey katacağına eminim.
  • açılın ikinci entryi girmeye geldim. biz genç skywalkerlara öğrettiklerinin yanında ekibi ile çektiği şahane işleri de görüyoruz. yahu ozan bey onlar ne güzel klipler öyle? ayıbolmuyo mu allasen? bir ressam olarak öyle imrendim ki oben hanım için çektiğiniz tanıtım filmine. nefs diye bir şey var bilmiyorum farkında mısınız? nefsimiz çekiyor vallahi paylaştığınız ciğerlerden kebaplardan geçtim, o klipler sulandırıyor ağzımızı. verdiğiniz emek büyük ve bu emekler eminim sizi çok daha iyi yerlere taşıyacak. çok yaşayın, çok üretin e mi? başarınız daim olsun elleriniz dert görmesin.
  • içi boş içerikler üreten biri. sadece sunum şekli ilgi çekiyor. bilmeyen adam da izliyor. ha filmciymiş ama o konuda ne durumda bilemiyorum.