şükela:  tümü | bugün
 • beyler adam 6 numaraydı dikkatinizi çekerim 6. bazı aveller abdulkadir falan yazmış. evet zeki adam abdulkadir ozanın yerinde oynamalıydı.. *

  kesinlikle bu adama bu kadar yüklenilmesinin sebebi geçmiş de yaptıgı vukuatlar mazlum kalması halktan olması. vurun abalıya... öndeki 2 adamın ozanın hata yapması sebep oldu.. 2 yarı biraz toparladı.. 2 golü de duran toptan yedik biraz şansız ve formsuz oldugumuz gündü..

  ozan en son yüklenilecek adamlardan biriydi. ozan kardeşim yaşın daha 24, yılmadan devam. kesinlikle yorumlara aldırmadan devam et . başarılar.
 • beşiktaş'ta bir lokmacı açabilir. ama yeşil sahalardan mümkün olduğu mertebede uzak kalmasını dilediğim kişi.
 • ileri ucun (burak hariç) sıçtığı bir maçta ön liberoya söven adam net gerizekalıdır ve futbol konuşmaması gerekir. hakan varken kenan varken sıra ozan'a gelemez. bize ozan tufan savundurtuyorsunuz amk ya ne salak heriflersiniz
 • şu hayatta bu adamın yüzde biri kadar şansımız olsa
 • trabzonspor taraftarıyım ve net olarak şunu söyleyebilirim abdulkadir parmak ozan tufan'ın yerinde oynamaz abartmayalım lütfen.ayrıca dünkü maçta ozan çok da kötü oynamadı. izlanda futbol oynatmamak üzere çıkmıştı ve bunu başardı adamlar. milli takımı gömmeyin hemen.
  fizik mücadelesi şeklinde geçen bir maç oynandı dün ve hakemin de katkılarıyla izlanda milli takımı oyuncuları türk milli takımı oyuncularını dövmüştür sahada.
 • ozan'a gelene kadar daha kötü futbolcukar var. adam fenerbahçeli diye eleştirin bakalım futbol cahilleri.
 • götünüzle maç izlemişsiniz. ozan sahanın iyilerindendi dün akşam. fizksel olarak de elimizdeki tek kozdu neredeyse.

  ulan bi defe hata yapmaya görsün biri. ne yamyam ne linççi insanlarsınız.
 • bu arkadaş hangi dinamiklerle milli takıma seçildi ben anlamıyorum. şenol güneş yaptığı tüm iyi şeylere zarar verdi bu arkadaşı izlanda maçında 90 dk oynatarak.

  bir top istemedi, neredeyse düzgün bir pas atamadı ve üstelik her topu alacak pozisyondayken yalandan tozluklarını düzeltiyordu. izlanda maçını rahatlıkla bu arkadaş yüzünden kaybettiğimizi söyleyebilirim.
 • son 5 yıldır milyon avrolar kazanmasına rağmen hala fazla kiloları olması rezaletini 'ama'lı, 'fakat'lı cümleler ile savunan gerizekalılar var. haydi bir yıl dikkat etmedi, kilo aldı diyelim. bu çocuk, 5 yıldır aynı problemi yaşıyor ve sözde profesyonel futbolcu.

  duyguları ve fanatikliği bir kenara bırakıp meselelere ne zaman normal ve gerektiği gibi bakmayı öğreneceksiniz acaba? bu tip düşük mental profildeki oyunculara tolerans sağlamaya devam ettiğiniz sürece yabancı sınırı da gelir. ozanlar, tarıklar ve alperler kulüplerden milyon avroları cukkalamaya devam eder.
 • fenerbahce'de oynarken çöptü, alanyaya gittiğinde her ne hikmetse iniesta ilan edildi, milli takımda yarısı çöp yarısı iniesta diyor.

  muhtemelen aynı şeyleri izlemiyorsunuz.

  şahsi fikrim: imkan verseler topa dokunmasını yasaklarım fenerin kapısından sokmam.